Розпорядження міського голови  "Про приватизацію квартир, кімнат у гуртожитках державно..."  № 671-р від 30.12.2009р. 
Документ №671-р від 30.12.2009р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

03.01.2010УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 30.12.2009р.  № 671-р
 Про приватизацію квартир, кімнат у гуртожитках державного житлового фонду


  1. Керуючись Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду”, затвердити розпорядження госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду та визнати право власності на квартири, кімнати у гуртожитках та належних до них господарських споруд відповідно до довідок про склад сім’ї наймача ізольованої квартири (одноквартирного будинку) та займані ними приміщення за громадянами згідно додатків 1-2.


  1. З метою забезпечення перерахування суми використаних в процесі приватизації житлових чеків до позабюджетного фонду приватизації житла:


А) Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду скласти список громадян, які приватизували житло;

Б) Житлово-експлуатаційним організаціям та відомствам провести звірку даних списків із списками громадян, які мають право на одержання приватизаційних паперів;

В) Обласному управлінню ощадного банку відкрити депозитні рахунки на суму житлових чеків і здійснити з них платежі на підставі платіжних доручень госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду.


  1. Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду оформити та видати громадянам свідоцтва на право власності.


  1. Житлово-експлуатаційним організаціям та відомствам переукласти з уповноваженими власниками приватизованих квартир договори про участь у витратах на утримання будинків та прибудинкових територій згідно додатків 1-2.


  1. Івано-Франківському обласному бюро технічної інвентаризації провести реєстрацію права власності на квартири, кімнати у гуртожитках та допоміжні приміщення за громадянами.


  1. Вартість невикористаного в повному обсязі права на приватизацію житла компенсується цінними приватизаційними паперами, що визначається чинним законодавством на підставі розрахунку, виданого госпрозрахунковою групою з приватизації державного житлового фонду.


  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Зіновія Фітеля.
Міський голова                                                                     Віктор Анушкевичус2011-2021 © Всі права застережено.