Розпорядження міського голови  "Про забезпечення виконання Правил безпеки користування ..."  № 835-р від 23.12.2008р. 
Документ №835-р від 23.12.2008р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

27.12.2008УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 23.12.2008р.  № 835-р
 


Про забезпечення виконання Правил безпеки користування побутовими газовими приладамиі апаратами       З метою запобігання нещасних випадків при експлуатації побутових газових приладів і апаратів:

       

1. Управлінню житлово-комунального господарства (П.Косюк) до 15.01.2009 року провести позачергове комісійне обстеження стану справності газового обладнання, димових і вентиляційних каналів в житлових будинках, що належать міській раді, відомчому житловому фонду, житлово-будівельним кооперативам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків з обов’язковим залучення спеціалістів газового господарства і представників на балансі яких знаходяться житлові будинки. 

2. При обстеженню особливу увагу звертати на житлові будинки які обладнані пічним опаленням, газовими колонками та котлами індивідуального опалення димохідного типу.

3. В ході перевірки вжити всіх заходів щодо усунення виявлених порушень в експлуатації газового обладнання та стану димових і вентиляційних каналів в житлових будинках.

4. За результатами перевірки скласти акти з наявністю в них підписів  членів комісії, мешканців та представника на балансі, яких знаходиться житловий будинок.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О.Дерев’янка.
Міський голова                                                                            Віктор Анушкевичус2011-2021 © Всі права застережено.