Розпорядження міського голови  "Про приватизацію квартир державного житлового фонду..."  № 6-р від 05.01.2006р. 
Документ №6-р від 05.01.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

09.01.2006УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 05.01.2006р.  № 6-р
 


Про приватизацію квартир державного житлового фонду


  1. Керуючись Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду”, затвердити розпорядження госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду та визнати право власності на квартири за громадянами згідно додатку.


  1. З метою забезпечення перерахування суми використаних в процесі приватизації житлових чеків до позабюджетного фонду приватизації житла:


А) Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду підготувати платіжні доручення на суму використаних житлових чеків для приватизації кв._ на вул.Василя Симоненка; кв._ на вул.Млинарській, кв._ на Південному бульварі, кв._ на вул.Вовчинецькій,кв._ на вул.Гната Хоткевича, кв._ на вул.Будівельників, кв._ на вул.Довгій;

Б) Житлово-експлуатаційним організаціям 1, 2, 7, 8 звірити даний список зі списками громадян, які мають право на одержання приватизаційних паперів;

В) Обласному управлінню ощадного банку відкрити депозитні рахунки на суму житлових чеків і здійснити з них платежі на підставі платіжних доручень госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду.


  1. Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду оформити та видати свідоцтва на право власності грПірогу Ю. С. . . . . . . .
  2. Житлово-експлуатаційним організаціям 1, 2, 7, 8 переукласти з уповноваженими власниками приватизованих квартир договори про участь у витратах на утримання будинків та прибудинкових територій згідно додатку.


  1. Івано-Франківському обласному бюро технічної інвентаризації провести реєстрацію права власності на квартири і допоміжні приміщення за гр.Пірогом Ю. С. . . . . . . . . . .
  2. Вартість невикористаного в повному обсязі права на приватизацію житла компенсується цінними приватизаційними паперами, що визначається чинним законодавством на підставі розрахунку, виданого госпрозрахунковою групою з приватизації державного житлового фонду.


  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Богдана Ониськіва.
Міський голова                                                                                                Зіновій Шкутяк2011-2021 © Всі права застережено.