Розпорядження міського голови  "Про приватизацію квартир державного житлового фонду..."  № 24-р від 23.01.2006р. 
Документ №24-р від 23.01.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

27.01.2006УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 23.01.2006р.  № 24-р
 


Про приватизацію квартир державного житлового фонду


  1. Керуючись Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду”, затвердити розпорядження госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду та визнати право власності на квартири за громадянами згідно додатку.


  1. З метою забезпечення перерахування суми використаних в процесі приватизації житлових чеків до позабюджетного фонду приватизації житла:


А) Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду підготувати платіжні доручення на суму використаних житлових чеків для приватизації кв._ на вул.Гната Хоткевича, корпус;

Б) Житлово-експлуатаційній організації № 8 звірити даний список зі списками громадян, які мають право на одержання приватизаційних паперів;

В) Обласному управлінню ощадного банку відкрити депозитні рахунки на суму житлових чеків і здійснити з них платежі на підставі платіжних доручень госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду.


  1. Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду оформити та видати свідоцтво на право власності гр.Лужній Ользі Василівні.


  1. Житлово-експлуатаційній організації № 8 переукласти з уповноваженим власником приватизованої квартири договір про участь у витратах на утримання будинку та прибудинкової території згідно додатку.


  1. Івано-Франківському обласному бюро технічної інвентаризації провести реєстрацію права власності на квартиру і допоміжні приміщення за гр.Лужною О. В.
  2. Вартість невикористаного в повному обсязі права на приватизацію житла компенсується цінними приватизаційними паперами, що визначається чинним законодавством на підставі розрахунку, виданого госпрозрахунковою групою з приватизації державного житлового фонду.


  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Богдана Ониськіва.Міський голова                                                                                                Зіновій Шкутяк2011-2021 © Всі права застережено.