Розпорядження міського голови  "Про відзначення в місті Дня Героїв Крут та річниці ство..."  № 29-р від 26.01.2006р. 
Документ №29-р від 26.01.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

30.01.2006УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 26.01.2006р.  № 29-р
 


Про відзначення в місті Дня Героїв Крут та річниці створення ОУН


       На відзначення героїчних етапів творення української державності, з нагоди 88-ої річниці доленосного бою під Крутами та 77-ої річниці створення Організації Українських Націоналістів:

       

 1. Відділу внутрішньої політики (Р.Стасько), управлінню культури виконавчого комітету міської ради (В.Олексюк) підготувати сценарій та запросити  громадськість міста до участі в урочистостях, які відбудуться  29.01.2006р. з 13.00год. до 14.00 год. у меморіальному сквері, що на вул. Степана Бандери.
 2. Відділу внутрішньої політики виконавчого комітету міської ради (Р.Стасько) запросити до участі в урочистостях 29.01.2006р. представників різних конфесій, запропонувати духовенству відслужити Богослужіння за полеглих героїв та оголосити у храмах міста про проведення урочистих заходів.
 3. Управлінню культури виконавчого комітету міської ради (В.Олексюк) організувати тематичні заходи в бібліотеках міста та провести урочисту академію в Центральному Народному Домі 29.01.2006р. з 14.00год.
 4. Управлінням освіти і науки  (З.Береговський), у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики виконавчого комітету міської ради (В.Соловйов) залучити до участі в урочистостях учнівську та студентську молодь міста.
 5. Управлінню освіти і науки виконавчого комітету міської ради (З.Береговський) організувати проведення тематичних уроків у школах міста.
 6. Управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради (В.Кишенюк) до 29.01.2006р. впорядкувати цвинтарі, місця поховань полеглих воїнів УПА, січових стрільців та жертв репресій в місті та селах Івано-Франківської міської ради, меморіальний сквер, що на вул. Степана Бандери та прилеглу до нього територію, забезпечивши місця покладання підставками для вінків, встановити розети з державними прапорами на майданах міста та у меморіальному сквері, встановити подіум у меморіальному сквері біля символічного  хреста жертвам репресій і організувати вивішування державних прапорів на підприємствах, установах і організаціях міста 29.01.2006р.
 7. Сільським головам сіл Івано-Франківської міської ради організувати урочистості та пам'ятні заходи за місцем адміністрування та участь мешканців сіл у загальноміських урочистостях.
 8. Відділу внутрішніх справ міста (В.Лемчак) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходів.
 9. Центру обслуговування споживачів та продажу послуг (Я.Болехівський) забезпечити озвучення урочистостей, які відбудуться 29.01.2006р. з 13.00 год. до 14.00 год.
 10. Начальнику РЕМ М.Нестеренку, директору ДМП “Міськсвітло”  В.Куриляку 29.01.2006р. забезпечити подачу електронапруги для здійснення звукопідсилення урочистостей у меморіальному сквері, що на вул. Степана Бандери, з 13.00 год. до 14.00 год.
 11. Головному лікарю центральної міської клінічної лікарні Л.Малофію забезпечити медичне обслуговування заходів.
 12. Консультанту з питань ЗМІ відділу патронатної служби виконавчого комітету міської ради І.Пасічняку запропонувати ЗМІ міста створити тематичні сторінки, приурочені до Дня Героїв Крут та річниці створення ОУН, проанонсувати через засоби масової інформації   урочисті заходи та широко висвітлити основні етапи їх проведення.
 13. Господарському відділу виконавчого комітету міської ради (М.Мандрик) придбати вінки, кошики, квіти  і забезпечити їх доставку до місць покладань.
 14. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Л.Костів) виділити кошти з видатків, пов'язаних із державними святами та визначними і пам'ятними датами, згідно з поданими рахунками.
 15. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради І.Кінаша.Міський голова                                                                                                Зіновій Шкутяк2011-2022 © Всі права застережено.