Розпорядження міського голови  "Про створення комісії з перевірки використання майна, н..."  № 44-р від 03.02.2006р. 
Документ №44-р від 03.02.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

07.02.2006УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 03.02.2006р.  № 44-р
 


Про створення комісії з перевірки використання майна, наданого в оренду орендному підприємству „Івано-Франківська фабрика по виготовленню і ремонту меблів „Побутмеблі”


З метою перевірки раціональності використання майна, яке було надано в оренду орендному підприємству „Івано-Франківська фабрика по виготовленню і ремонту меблів „Побутмеблі” на підставі „Договору      №01-11/03 про оренду майна” від 01 березня 1993р.,


1. Створити комісію з перевірки раціональності використання майна, розташованого за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Побутова,4, яке було надано в оренду орендному підприємству „Івано-Франківська фабрика по виготовленню і ремонту меблів „Побутмеблі”, (далі – комісія), в наступному складі:


Прітчак Микола Михайлович


заступник голови Фонду комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська – начальник відділу оренди, голова комісії;

Рабій Вікторія Ярославівна


провідний спеціаліст Фонду комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська, секретар комісії;

Витриховський Ігор Андрійович


начальник управління торгівлі міськвиконкому;

Русин Юрій Юрійович


головний спеціаліст юридичного відділу міськвиконкому.


2. Зобов’язати комісію в тижневий термін з дня реєстрації даного розпорядження здійснити перевірку раціональності використання майна, розташованого за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Побутова,4, яке було надано в оренду Івано-Франківському орендному підприємству „Івано-Франківська фабрика по виготовленню і ремонту меблів „Побутмеблі”. За результатами перевірки скласти акт, який подати на розгляд комісії міськвиконкому з питань надання в оренду нежитлових приміщень та приватизації об’єктів комунальної власності міста.


3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Богдана Ониськіва.


Міський голова                                                                                                Зіновій Шкутяк2011-2022 © Всі права застережено.