Розпорядження міського голови  "Про оформлення права власності на нерухоме майно..."  № 48-р від 08.02.2006р. 
Документ №48-р від 08.02.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

12.02.2006УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 08.02.2006р.  № 48-р
 


Про оформлення права власності на нерухоме майно


Розглянувши пропозиції Фонду комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська про оформлення права власності на нежитлові приміщення, які перебувають в оренді у юридичних та фізичних осіб, з метою нотаріального посвідчення договорів оренди даних приміщень, керуючись главами 9, 10, 13, 24 Цивільного кодексу України та статтею 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:


1. Оформити право власності за територіальною громадою міста в особі Івано-Франківської міської ради на нежитлові приміщення в будинку на  вул.Грушевського,1, які орендує товариство з обмеженою відповідальністю “ТБ“.

2. Оформити право власності за територіальною громадою міста в особі Івано-Франківської міської ради на нежитлові приміщення в будинку на  вул.Січових Стрільців,56 які орендує Івано-Франківська обласна організація УРП “ Собор”.

3. Оформити право власності за територіальною громадою міста в особі Івано-Франківської міської ради на нежитлові приміщення в будинку на  вул.Чорновола,23, які орендує відкрите акціонерне товариство комерційного банку “Надра”.

4. Оформити право власності за територіальною громадою міста в особі Івано-Франківської міської ради на нежитлові приміщення в будинку на  вул.Миру,90, які орендує підприємець Інкін Володимир Іванович.

5. Оформити право власності за територіальною громадою міста в особі Івано-Франківської міської ради на нежитлові приміщення в будинку на  вул.Січових Стрільців,16, які орендує підприємець Плетеницький Олег Мирославович.

6. Оформити право власності за територіальною громадою міста в особі Івано-Франківської міської ради на нежитлові приміщення в будинку на  вул. Набережній ім.В.Стефаника,16-а, які орендує підприємець Смолій В. І.

7. Доручити Івано-Франківському обласному бюро технічної інвентаризації (М.Онуфрак) спільно з юридичним відділом міськвиконкому (А.Пітеляк) в установленому порядку здійснити оформлення права власності згідно із п.п.1-6 даного розпорядження, в тому числі видати і підписати свідоцтва про право власності.

8. Уповноважити першого заступника міського голови Богдана Ониськіва від імені виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради підписати свідоцтва про право власності, оформлені згідно із п.п. 1 - 6 даного розпорядження.Міський голова                                                                                         Зіновій Шкутяк2011-2022 © Всі права застережено.