Рішення виконавчого комітету  "Про акти державної комісії приймання в експлуатацію об'..."  № 29 від 24.01.2006р. 
Документ №29 від 24.01.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.01.2006УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 24.01.2006р.  № 29
м.Івано-Франківськ
 


Про акти державної комісії приймання в експлуатацію об’єктів,

присвоєння поштової адресиРозглянувши акти державної комісії приймання в експлуатацію об’єктів, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Затвердити акти державної комісії приймання в експлуатацію об’єктів (додаються):


1.1. Прибудови паливної до "Будинку правосуддя" на вул. Грюнвальдській, 11, теплопродуктивністю 570 кВт (замовник: Апеляційний суд Івано-Франківської області).


1.2. Кафе "Капітан" на вул. Галицькій, 49, загальною площею 86,9 кв.м (власники: Прус Тетяна Сергіївна, Когут Ігор Степанович).


1.3. Аптеки та крамниці "Баго" на вул. Тролейбусній, 1, загальною площею 78,2 кв.м (власник: ТзОВ "Багофарм").


1.4. Необслуговувального підсилювального пункту (НПП) № 1 на вул. Пасічній в районі озера, загальною площею 4,45 кв.м (замовник: Прикарпатське виробниче підприємство зв’язку).


1.5. Добудови до крамниці "Метелик" на вул. Грюнвальдській, 4, загальною площею 11,4 кв.м (замовник: колективне підприємство магазин "Метелик").


1.6. Торгового закладу на вул. Василя Симоненка, 7А, загальною площею 125,9 кв.м (власник: Балагура Галина Василівна).


1.7. Крамниці промтоварів "Обрій" та майстерні по ремонту взуття на вул. В. Стуса, загальною площею 40,3 кв.м (власник: Олійник Віктор Михайлович).


1.8. Кафе "Золотий Кубок" на вул. Василя Стуса, загальною площею 91,5 кв.м (власник: Гашинський Роман Васильович).


1.9. 99 квартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення на Північному бульварі ім. О.Пушкіна, загальною площею квартир 7622,5 кв.м, площею приміщень громадського призначення 791,7 кв.м (замовник: Ворощук Степан Степанович).


1.10. 28 квартирного житлового будинку на вул. Я.Карпінця, загальною площею квартир 1909,4 кв.м, площею гаражів та комор 313,9 кв.м (замовник: ТзОВ "Івано-Франківськміськбуд").


1.11. Станції технічного обслуговування автомобілів в с. Крихівці на вул. Виноградній, загальною площею 561,3 кв.м (замовник: Сергенюк Марія Василівна).


2. Замовникам передати, а експлуатуючим організаціям прийняти на баланс:

2.1. Зовнішні мережі водопроводу і каналізації — комунальному підприємству “Івано-Франківськводоекотехпром”.

2.1.1. Управлінню житлово-комунального господарства передати, а комунальному підприємству “Івано-Франківськводоекотехпром” прийняти на баланс зовнішні інженерні мережі на вул. Шухевичів:

а) водопостачання;

б) госпфекальної каналізації;

в) дощової каналізації.

2.2. Газопровід — виробничому управлінню по експлуатації газового господарства.

2.3. Зовнішні мережі теплопостачання — державному міському підприємству “Івано-Франківськтеплокомуненерго”.

2.3.1. Управлінню житлово-комунального господарства передати, а державному міському підприємству “Івано-Франківськтеплокомуненерго” прийняти на баланс зовнішні мережі теплопостачання на вул. Шухевичів.

2.4. Зовнішні мережі електропостачання — РЕМ ВАТ “Прикарпаттяобленерго”.

2.5. Мережі радіофікації — центру технічної експлуатації радіофікації ВАТ “Укртелеком”.

2.6. Управлінню житлово-комунального господарства передати, а ДП "Міськсвітло" прийняти на баланс зовнішні мережі освітлення на вул. Шухевичів.

2.7. Управлінню житлово-комунального господарства передати, а ВАТ "Зелене господарство" прийняти на баланс квітники, озеленення, лавки на вул. Шухевичів.

2.8. Управлінню житлово-комунального господарства передати, а ДП "ДРЕУ" прийняти на баланс дорогу та тротуари на вул. Шухевичів.

2.9. Управлінню житлово-комунального господарства передати, а ВАТ "АТП-0928" прийняти на баланс запірну арматуру та труби трубопроводу від полігону ТВП до каналізаційної мережі в м. Івано-Франківську для відводу фільтрату з полігону ТВП у каналізаційну мережу.


3. Присвоїти поштові адреси:


3.1. Крамниці промтоварів "Обрій" та майстерні по ремонту взуття — вул. В. Стуса, 17Б.


3.2. Кафе "Золотий Кубок" — вул. Василя Стуса, 17В.


3.3. 99 квартирному житловому будинку з приміщеннями громадського призначення — Північний бульвар ім. О.Пушкіна, 7А.


3.4. 28 квартирному житловому будинку — вул. Я.Карпінця, 2.


3.5. Станції технічного обслуговування автомобілів — с.Крихівці, вул. Виноградна, 3.


4. Зобов’язати власників забезпечити обслуговування покупців та відвідувачів у відповідності до вимог законодавства України про державний статус української мови та вивісити світлову рекламу на фасадах будинків.


5. Зобов’язати забудівників встановити відповідні аншлаги на фасадах будинків.


5.1. Дане рішення набуває чинності після встановлення відповідних аншлагів на фасадах будинків.


6. Внести зміни:


6.1. Пункт 5.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 20.07.2005 р. № 223 викласти в редакції: “Змінити поштову адресу 4-квартирного житлового будинку з вул. Максимовича, 1 на вул. Максимовича, 1А.


6.2. Пункт 1.29 рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2005 р. № 462 викласти в редакції: “Реконструкції приміщень кулінарної фабрики під 60-квартирний житловий будинок з приміщеннями громадського призначення на вул. Б.Хмельницького, 51, загальною площею квартир 3447,0 кв.м, площею приміщень громадського призначення 673,4 кв.м (замовник: ТзОВ “Івано-Франківська інвестиційна компанія “Капітель”).


7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Богдана Ониськіва.
Міський голова                                                                Зіновій Шкутяк2011-2021 © Всі права застережено.