Рішення виконавчого комітету  "Про знесення самочинно збудованих споруд..."  № 33 від 24.01.2006р. 
Документ №33 від 24.01.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.01.2006УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 24.01.2006р.  № 33
м.Івано-Франківськ
 


Про знесення самочинно збудованих спорудРозглянувши матеріали управління архітектури і містобудування виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради щодо самочинно збудованих споруд, виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


1. Зобов’язати гр. Стасевича Р. Б., що проживає за адресою вул. Гетьмана Мазепи,132/_, знести в місячний термін незавершений будівництвом самочинний житловий будинок на приватизованій земельній ділянці на вул. Грюнвальдській, поруч будинку №21 за власний рахунок.


2. Зобов’язати гр. Костів І. І., що проживає за адресою вул. Карпатська, 2/_, знести в місячний термін самочинно збудовану прибудову  до власної  квартири №_ на  вул.Карпатській, 2 на земельній ділянці, що належить територіальній громаді міста, за власний рахунок.


3. Зобов’язати гр. Мандзюка В. С., що проживає на вул. О. Кобилянської,16/_, знести самочинну добудову до власної квартири №_ на вул. О. Кобилянської,16 за власний рахунок.


4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Б.Ониськіва.
Міський голова                                                        Зіновій Шкутяк2011-2021 © Всі права застережено.