Рішення виконавчого комітету  "Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту ріше..."  № 56 від 07.02.2006р. 
Документ №56 від 07.02.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

11.02.2006УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 07.02.2006р.  № 56
м.Івано-Франківськ
 


Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення про внесення доповнень до рішення Івано-Франківської міської ради від 07.06.05 р.

“Про затвердження Положення про управління житлово-комунального господарства”В зв”язку із створенням комунальних підприємств, які згідно своїх статутів є в безпосередньому підпорядкуванні управлінню житлово-комунального господарства, виконавчий комітет міської ради.


вирішив:


  1. Схвалити та внести на розгляд сесії міської ради рішення про внесення доповнень до рішення Івано-Франківської ради від 07.06.05р. “Прозатвердження Положення про управління житлово-комунального господарства” та доповнити пункт 4:

- комунальне підприємство “Івано-Франківський дендрологічний гідропарк” з сферою діяльності – обслуговування та ремонт міських озер,забезпечення функціонування діючої системи дощової каналізації, забезпечення функціонування фонтанів, озеленення, реконструкція та відновлення паркових ландшафтів;

  • комунальне підприємство “Полігон ТПВ” з сферою діяльності- збір і переробка твердих побутових відходів;

-   КП “Івано-Франківськміськсвітло” з сферою діяльності- виробництво, транспортування, передача, розподіл та постачання електричної енергії.


  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В.Мельничука.
Міський голова                                                                   Зіновій Шкутяк2011-2020 © Всі права застережено.