Рішення виконавчого комітету  "Про виконання колективних договорів в лікарняних устано..."  № 58 від 28.02.2006р. 
Документ №58 від 28.02.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

04.03.2006УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 28.02.2006р.  № 58
м.Івано-Франківськ
 


Про виконання колективних договорів в лікарняних установах міста в галузі охорони праціЗаслухавши   інформацію  про виконання колективних договорів в лікарняних установах міста в галузі охорони праці, виконавчий  комітет міської  ради


В И Р І Ш И В :


1. Інформацію   про виконання колективних договорів  в лікарняних установах міста в галузі охорони праці  взяти до відома (додається).

2. Визнати недостатньою роботу керівників установ, які недофінансовують виконання заходів з охорони  праці, а саме: станція швидкої та невідкладної медичної допомоги /І.Ковалюк/, міський пологовий будинок /М.Прудніков/, міська поліклініка №1 /І.Романюк/, міська поліклініка №4 / Б.Стасюк/.

3. Центральній міській клінічній лікарні /Л.Малофій/  рекомендувати розглянути питання цільового виділення коштів для обладнання класів-кабінетів охорони праці у центральній міській клінічній лікарні, пологовому будинку, міській клінічній дитячій лікарні, станції швидкої та невідкладної медичної допомоги, міській клінічній лікарні №1.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення міськвиконкому /І.Оробець/ проінформувати виконавчий комітет до 20.07.06р. про виконання колективних договорів  в лікарняних установах міста в галузі охорони праці .

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради В.Волощука.
Міський голова                                                                       Зіновій ШкутякДодатки:2011-2020 © Всі права застережено.