Рішення виконавчого комітету  "Про зміни до Програми модернізації зовнішнього освітлен..."  № 46 від 23.01.2007р. 
Документ №46 від 23.01.2007р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

27.01.2007УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 23.01.2007р.  № 46
м.Івано-Франківськ
 


Про зміни до Програми модернізації зовнішнього освітлення міста Івано-Франківська затвердженої ХХХ сесією міської ради від 27.12.05р.       Відповідно до пункту 4 рішення ХХХ сесії міської ради від 27.12.05р. та   численними зверненнями сільських  голів с. Крихівці,  с. Угорники,

с. Микитинці, с. Вовчинці, та не відповідності фактичної кількості світлоточок на вулицях міста, кількості вказаній в Програмі, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


  1. Управлінню житлово-комунального господарства вилучити з додатку Програми модернізації зовнішнього освітлення міста вулиці (згідно додатку 1).
  2. Включити в Програму модернізації вулиці (згідно додатку 2).
  3. ДП "Міськсвітло" виконати заміну світильників по вулицях згідно Програми модернізації зовнішнього освітлення з змінами і доповненнями.
  4. З  метою  економії  коштів за   використану  електроенергію ДП "Міськсвітло" здійснити заміну електромеханічних лічильників на багатофункціональні.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Дерев’янка.
Міський голова                                                                              Віктор АнушкевичусДодатки:2011-2021 © Всі права застережено.