НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 24 червня 2018 року
 
 Рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення детального плану тер..."  № 190-13 від 20.06.2017р. 
Документ №190 від 20.06.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

24.06.2017 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(13  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 20.06.2017р.  № 190-13
 

Про надання дозволу на розроблення детального плану території (уточнення положень діючого генерального плану м.Івано-Франківська) для багатоквартирної житлової забудови та будівництва дитячого садочку в межах вулиць Крайківського - Макогона - Промислова в м. Івано-ФранківськуКеруючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», міська рада


вирішила:


1. Надати дозвіл на розроблення детального плану території (уточнення положень діючого генерального плану м. Івано-Франківська) для багатоквартирної житлової забудови та будівництва дитячого садочку в межах вулиць Крайківського - Макогона - Промислова в м. Івано-Франківську.

2. Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини міської ради в установленому порядку:

2.1. Виступити замовником розроблення містобудівної документації, зазначеної у п. 1 цього рішення;

2.2. Забезпечити оприлюднення розробленої містобудівної документації, зазначеної у п. 1 цього рішення;

2.3. Забезпечити врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, зазначеної у п.1 цього рішення.

2.4. При розробленні містобудівної документації, зазначеної у п. 1 цього рішення дотримуватися вимог ч. 4 ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», в тому числі в частині визначення в детальному плані території містобудівних умов та обмежень.

3. Фінансування робіт із розроблення містобудівної документації, зазначеної у п. 1 цього рішення здійснити за рахунок коштів ТОВ «Івано-Франківська дорожня служба» та ПАТ «Івано-Франківська харчосмакова фабрика».

4. Експертно-аналітичному відділу (Т. Ірчак) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр» та оприлюднити на офіційному веб-сайті Івано-Франківської міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.Кайду та постійну депутатську комісію з питань містобудування та земельних відносин (В. Яблонь).Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2018 © Всі права застережено.