НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 24 червня 2018 року
 
 Розпорядження міського голови  "Про створення постійно діючої комісії з технічних питан..."  № 375-р від 21.06.2017р. 
Документ №375-р від 21.06.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

25.06.2017УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 21.06.2017р.  № 375-р
 


Про створення постійно діючої комісії з технічних питань щодо не внесення до заяви-анкети на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон відцифрованих відбитків пальців рукНа виконання Закону України від 14.07.2016 р. №1474-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським союзом візового режиму для України» та постанови Кабінету Міністрів України від 07.05.2014 р. №152 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 р. №1001) «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон», прийняття заяв-анкет для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон виключно з безконтактним електронним носієм інформації із внесенням до нього усіх визначених законодавством даних, зокрема, внесенням відомостей про отримання відцифрованих відбитків пальців рук:

  1. Для перевірки причин не внесення до заяви-анкети відомостей про отримання відцифрованих відбитків пальців рук (низької якості відбитків чи технічних причин) призначити постійно діючу комісію у складі, згідно з додатком 1.
  2. Затвердити бланк акту про неможливість отримання відцифрованих відбитків пальців рук, згідно з додатком 2.
  3. Комісії в своїй роботі керуватися законодавчими та нормативно-правовими актами в сфері надання адміністративних послуг з оформлення біометричних документів.
  4. Управлінню адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська) (Б. Питель) забезпечити організацію виконання даного розпорядження.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради І.Шевчука.Міський голова                                                                Руслан МарцінківДодатки:2011-2018 © Всі права застережено.