Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження Актів про визначення збитків власнику ..."  № 434 від 29.06.2017р. 


УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 29.06.2017р.  № 434
м.Івано-Франківськ
 Про затвердження Актів про визначення збитків власнику земліЗ метою визначення та відшкодування збитків завданих внаслідок порушення порядку землекористування, недопущення безоплатного землекористування, що призводить до втрат місцевого бюджету, розглянувши Акти про визначення збитків власнику землі, керуючись Земельним кодексом України, постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 р. № 284 "Про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам", Положенням про комісію з визначення та відшкодування територіальній громаді м. Івано-Франківська збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 17.03.2015 р. № 150 (зі змінами, прийнятими від 06.10.2016р. №666), ст. 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

1.Затвердити Акти про визначення збитків власнику землі, згідно додатків 1-7.

2. Збитки підлягають відшкодуванню власнику землі, особами що їх заподіяли, не пізніше одного місяця після затвердження виконавчим комітетом міської ради актів Комісії.

3. Суб'єктам, вказаним в додатках, в місячний термін вирішити питання щодо укладення (поновлення) орендних договірних відносин з міською радою.

4. У випадку невиконання пунктів 2, 3 даного рішення виконавчого комітету міської ради, Департаменту комунальних ресурсів направити матеріали до Департаменту правової політики для подання відповідних позовів до суду.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Кайду.
Міський голова                                                                                Руслан МарцінківДодатки:2011-2023 © Всі права застережено.