НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 27 травня 2018 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 429 від 29.06.2017р. 
Документ №429 від 29.06.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають
Рішення виконавчого комітету  №107 від 23.02.2012р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.02.2012 р. № 107
Рішення виконавчого комітету  №191 від 17.03.2016р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

03.07.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 29.06.2017р.  № 429
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


З метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ та відповідно до ст.ст. 31, 32, 33, 71 Цивільного, ст.ст. 171, 173, 176, 177 Сімейного Кодексів України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», рішень виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.02.2012р. №107 «Про затвердження положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають», від 17.03.2016 року № 191 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 23.02.2012 р. №107», враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладення договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дітям житла (майна):

1.1.1. -,  від імені малолітніх -, , -,  року народження, та -, , -,  року народження, на укладення договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належних їм в рівних долях -,  частин кв. -, з коморою -,  у м.-,

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я -, , -, року народження, -, частин та -, , -,  року народження, -,  частин житла за адресою: м.-, , вул.-, .

1.1.2. -,  та -,  від імені малолітніх -, , -, року народження, та -, , -,  року народження, на укладення договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належних їм у -, долях -,  частин кв.-,  на вул.-, у м.-, .

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я малолітніх -, -, , -,  року народження, -, частини та -, , -,  року народження, -,  частини житла за адресою: м.-,  вул.-,

1.1.3. Неповнолітній -, , -, року народження, за згодою батька -, на укладення договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного їй цілого гаражу-,  на вул.-, в м.-,.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я -,, -,  року народження, цілого гаражу -, на вул.-, ,-,  в м.-, .

1.2. На укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право спільної власності на яке (користування яким) має дитина:

1.2.1. -,  на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я -, частини кв.-, на вул.-, , -, у м.-,, право спільної власності якою має -,  -, року народження, та користування -, , -, року народження, -, , -,  року народження, за згодою, поданою їх батьком -,  органу опіки та піклування.

1.2.2. -,  на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.-,  на вул.-,-, , корп.-,  в м.-, , право користування якою мають -, , -,  року народження, та -, , -,  року народження, за згодою, поданою їх батьком -,  органу опіки та піклування.

1.2.3. -,  на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.-,  на вул.-, , -, в м.-, , право користування якою має -, , -,  року народження, та -, , -.  року народження, за згодою, поданою їх батьком -,  органу опіки та піклування.

1.2.4. -,  на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я -, частин кв.-, на вул.-, в м.-, , право користування якою має дочка -, , -,  року народження.

Вважати таким, що втратив чинність п.-, рішення виконавчого комітету міської ради від 23.02.2017 року №103.

1.2.5. -,  на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я -, частини кв.-, на вул.-, , -, у м.-. , право користування якою має -, -, , -,  року народження, за згодою, поданою її батьками -,  та -,  органу опіки та піклування.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до 6-ти місяців.

3. Термін дії дозволу 6 місяців з дня прийняття рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.
Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2018 © Всі права застережено.