Рішення виконавчого комітету  "Про погодження договорів про пайову участь замовників б..."  № 337 від 10.07.2014р. 
Документ №337 від 10.07.2014р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про Положення "Про пайову участь замовників будівництва (забудівників) мікрорайонів в межах вулиць Бельведерської - П.Орлика - Короля Данила і № 4 на вул. Хіміків - Тролейбусна у створенні та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста"
Рішення міської ради  №697 від 05.04.2012р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

14.07.2014УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 10.07.2014р.  № 337
м.Івано-Франківськ
 

337100714Про погодження договорів про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури містаВідповідно до статей 31, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста», прийнятого рішенням сесії Івано-Франківської міської ради  від 18.10.2013 року №1231 та Положення «Про пайову участь замовників будівництва (забудівників) мікрорайонів в межах вулиць Бельведерської – П. Орлика – Короля Данила і № 4 на вул. Хіміків – Тролейбусна у створенні та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста», прийнятого рішенням сесії Івано-Франківської міської ради від 05.04.2012 року №697-22, виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


1. Погодити договори про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста:

1.1 приватному підприємству «Бастіонбуд» щодо здійснення будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення на вул. Залізничній, 49 (II черга) (додається);

1.2 Михайлишину М. Д., Яніцькій У. М. щодо здійснення реконструкції квартири № _ з розподілом на 3 квартири з долученням горища на вул. Вовчинецькій, 53 (додається);

1.3 Цимбрилі О. В. щодо здійснення реконструкції квартири №_ під торгово-офісні приміщення на  вул. М. Грушевського, 11 (додається);

1.4 Феценець О. В. щодо здійснення будівництва індивідуального житлового будинку на вул. Меморіальній, 9 (додається);

1.5 товариству з обмеженою відповідальністю «Спілка забудівників» щодо здійснення будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення на вул. Ю. Целевича, 10 (IV черга) (додається).

2. Погодити договір про пайову участь замовників будівництва (забудівників) у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста публічному акціонерному товариству «Івано-Франківське спеціалізоване управління механізації будівництва» щодо здійснення будівництва багатоквартирного житлового будинку (№5 по генплану) в мікрорайоні  №4 на вул. Хіміків – Тролейбусна (ІІ пусковий комплекс) (додається).

3. Доручити заступнику міського голови Р. Панасюку та начальнику фінансового управління В. Сусаніній підписати договори про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Р. Панасюка.Міський голова                                                                   Віктор Анушкевичус   2011-2022 © Всі права застережено.