Розпорядження міського голови  "Про консультаційні пункти цивільної оборони..."  № 273-р від 17.05.2006р. 
Документ №273-р від 17.05.2006р. Втратив чинність
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Розпорядження міського голови  Про порядок створення та організацію роботи консультаційних пунктів при КП "Єдиний розрахунковий центр", КП "Дирекція замовника" та сільських радах Івано-Франківської міської ради
Розпорядження міського голови  №89-р від 06.03.2015р. Чинний

 
Історія документа

06.03.2015p. - Втрата чинності

 
Публікації документа

21.05.2006УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 17.05.2006р.  № 273-р
 


Про консультаційні пункти цивільної оборони


       Відповідно до Закону України “Про Цивільну оборону України”, постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року №874 “Про удосконалення системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів і фахівців у сфері цивільного захисту”, розпорядження обласної державної адміністрації від 23 січня 2006 року №116 “Про план основних заходів і завдань з підготовки обласної, районних та міських підсистем єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій у 2006 році”, з метою якісного проведення просвітницько-інформаційної роботи та пропаганди знань серед населення з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях :


       1. При житлово-експлуатаційних організаціях, сільських радах створити мережу консультаційних пунктів, в діяльності яких використовувати інформаційно-навчальні матеріали щодо порядку дій населення в умовах надзвичайних ситуаціях.


       2. Начальникам житлово-експлуатаційних організацій, сільським головам своїми наказами визначити місця обладнання консультаційних пунктів, де повинна розміщуватись інформація :

       - про порядок забезпечення необхідним майном, навчальними посібниками ;

       - про потенційну небезпеку, що характерна для місць проживання населення та методи реагування на неї ;

       - про рекомендації щодо дій населення при виникненні можливих надзвичайних ситуацій ;

       - про користування засобами захисту та надання першої медичної допомоги (само- та взаємодопомоги) потерпілим ;

  • про час проведення консультацій та відповідальних осіб.


       3. Про результати проведеної роботи доповісти через управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення до 1 липня 2006 року.


       4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови.        Міський голова                                                                                Віктор Анушкевичус2011-2020 © Всі права застережено.