Рішення виконавчого комітету  "Про продовження дозволу на розташування тимчасових закл..."  № 263 від 28.05.2009р. 
Документ №263 від 28.05.2009р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

01.06.2009УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 28.05.2009р.  № 263
м.Івано-Франківськ
 


Про продовження дозволу на розташування тимчасових закладів торгівлі та побутового обслуговування (кіосків, павільйонів) в м.Івано-Франківську


Розглянувши матеріали управління архітектури і містобудування виконавчого комітету міської ради, керуючись Правилами забудови населених пунктів Івано-Франківської області, затверджених  рішенням обласної ради від 22.11.2002р. №86-4/202 та “Положенням про тимчасові заклади торгівлі на території м.Івано-Франківська”, прийнятим на  ХV сесії міської ради від 09.11.2000 р., виконавчий  комітет  міської  ради


вирішив:


  1. Продовжити дозвіл на  розташування тимчасового закладу торгівлі:


1.1. Підприємцю Колибаб’юку М. Д. на вул. Івана Павла ІІ, 18А, кіоску з торгівлі продтоварів, площею 8,0 м2, терміном  в  межах дії договору оренди земельної ділянки до 13.12.2009 р..


  1. Суб’єктам підприємницької діяльності, які отримують рішення  на продовження  дозволу  на розміщення тимчасових закладів торгівлі, заборонено встановлювати холодильні вітрини, якщо ті виходять за межі орендованої земельної ділянки.


3. Суб’єктам підприємницької діяльності, які отримують рішення  на продовження  дозволу  на розміщення тимчасових закладів торгівлі та в межах орендованої земельної ділянки яких розташовано не більше 2  холодильних вітрин, здійснюють внесок на соціально-економічний розвиток міста за кожну холодильну вітрину на розрахунковий рахунок № 31512931700002, одержувач коштів –УДК в м.Івано-Франківську /МБ/, код одержувача 20568100, банк одержувача – ГУДК в Івано-франківській області, МФО – 836014, код платежу – 50110000, призначення платежу -  внески до фонду соціально-економічного розвитку і отримують рішення в Дозвільному центрі.

У разі неотримання суб’єктами підприємницької діяльності  зазначеного  рішення виконавчого комітету міської ради впродовж одного місяця  від  дня  його прийняття, рішення втрачає  чинність.


4. Суб’єктам підприємницької діяльності (пункт 2) в 30-денний термін  виготовити схему розташування тимчасового торгового закладу та холодильних вітрин з нанесенням меж орендованої земельної ділянки. Схему погодити в управлінні архітектури і містобудування.


5. Суб’єктам підприємницької діяльності (пункт 1 ) постійно (щоденно) утримувати  прилеглу  територію (по периметру 10 м  від споруди) в належному  санітарному  стані. Біля  тимчасових  закладів торгівлі встановити  урни  для  сміття встановленого зразка. Укласти угоду з перевізником на вивіз твердих побутових відходів згідно норм накопичення.


6. Після завершення  терміну  дії  дозволу на  розташування  тимчасових закладів торгівлі, зобов’язати їхніх власників в 30-денний термін їх демонтувати,  а  ділянки,  що  використовувались,  привести  до  належного  стану.


7. При  невиконанні  пункту 4 тимчасові заклади торгівлі  підлягають демонтажу  в порядку, передбаченому  чинним законодавством України.


8. Суб’єктам підприємницької діяльності забороняється встановлювати гральні автомати, призначені для проведення азартних ігор, які розташовані за межами приміщень (поруч тимчасових закладів торгівлі).


9. Зобов’язати суб’єктів підприємницької діяльності в організації роботи дотримуватись державної мови, Положення «Про розміщення зовнішньої реклами в місті Івано-Франківську»  та використовувати  ліцензійну  музичну  продукцію.


10. Суб’єктам підприємницької  діяльності внести відповідні платежі  за видачу дозволів на розміщення тимчасових закладів торгівлі  та  отримати в Дозвільному центрі міста Івано-Франківська витяги з  рішення виконавчого комітету міської ради. В разі неотримання зазначеного  рішення впродовж двох місяців  від  дня  його прийняття, воно  втрачає  чинність.


11. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  першого  заступника  міського  голови  З.Фітеля та  управління  архітектури  і  містобудування.Міський голова                                                                Віктор Анушкевичус2011-2024 © Всі права застережено.