Рішення виконавчого комітету  "Про основні заходи із забезпечення підготовки господарс..."  № 266 від 28.05.2009р. 
Документ №266 від 28.05.2009р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про хід виконання основних заходів із забезпечення підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010рр.
Рішення виконавчого комітету  №367 від 21.07.2009р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

01.06.2009УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 28.05.2009р.  № 266
м.Івано-Франківськ
 


Про основні заходи із забезпечення підготовки господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 років        З метою забезпечення надійної та стабільної роботи підприємств і організацій житлово-комунального господарства, закладів освіти, культури і охорони здоров’я міста та надання мешканцям необхідного рівня послуг в осінньо-зимовий період, виконавчий комітет міської ради


                                       в и р і ш и в:


1. Затвердити перелік організаційних та основних заходів із забезпечення підготовки господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 років (додатки 1,2,3,4,5) та склад комісії з координації і контролю за їх виконанням (додаток 6).

          2. Зобов’язати начальника управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради П.Косюка, начальника управління освіти і науки виконавчого комітету міської ради М.Вереса,  начальника управління культури виконавчого комітету міської ради М.Петрика, головного лікаря  центральної міської клінічної лікарні Т.Масляка та керівників комунальних підприємств ДМП ”Івано-Франківськтеплокомуненерго” А.Блащука, КП “Івано-Франківськводоекотехпром” М.Саєвича, КП ”Дорожнє ремонтно-експлуатаційне   управління” В.Юсипіва, КП «Дирекція замовника» Б.Абрамовича організувати виконання капітальних та поточних ремонтів основного  обладнання,  теплових  і   водопровідних   мереж, житлового  фонду і доріг, підготовку снігоприбиральної техніки та інших заходів згідно з термінами, затвердженими цим рішенням.

Для забезпечення безперебійного виробництва теплової енергії, подачі води    і    водовідведення    до   01.10.2009р.   укласти   договори   з   газо-   та енергопостачальними    організаціями    на    постачання    природного    газу   та електроенергії в необхідних обсягах;  погасити заборгованість за спожиті газ і електроенергію в терміни, передбачені затвердженими графіками.

          3. Державному міському підприємству «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (А.Блащук):

- забезпечити підготовку теплового господарства до опалювального періоду 2009-2010 років  згідно Правил, затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року № 620/378;

- забезпечити належну підготовку та експлуатацію котельні на вул. Індустріальній,34 з тепловими мережами  до опалювального сезону 2009-2010 років;

- забезпечити твердим паливом котельні на вул. Юності та в  с. Крихівці.

4. Покласти персональну відповідальність на керівників підприємств та організацій управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради А.Блащука, М.Саєвича, М.Курчія, О.Петрик, О.Фурів, В. Шимка, З.Карабіна, А.Бандуру, М.Рибака, В.Семанюк, Л.Андрусяк, Б.Абрамовича за своєчасною оплатою вартості наданих житлово-комунальних послуг бюджетним установам та населенню і погашенням допущеної ними дебіторської заборгованості.        

Категорично заборонити їм відключати від водо- і теплопостачання населення і споживачів, які здійснюють поточну оплату за надані послуги та виконують угоди на реструктуризацію  минулої заборгованості.

        5. Начальнику управління освіти і науки виконавчого комітету міської ради М.Вересу, начальнику управління культури виконавчого комітету міської ради М.Петрику, головному лікарю центральної міської клінічної лікарні Т.Масляку до 1 серпня 2009 року погасити заборгованість за теплову енергію, водопостачання, водовідведення та вирішити питання авансового перерахування коштів за комунальні послуги.

        Покласти персональну відповідальність за перевищення споживання енергоносіїв понад встановлені обсяги на керівників бюджетних установ та організацій.        

6. Фінансовому  управлінню виконавчого комітету міської ради (В.Сусаніна),  відділенню  Державного   казначейства   в   місті   (В.Смачило),

головним розпорядникам бюджетних коштів, взяти під особистий контроль питання розрахунків за енергоносії та комунальні послуги.

       7. Управлінню  економічного та інтеграційного  розвитку   виконавчого комітету міської ради (Б.Білик) :

- визначити мінімально необхідні обсяги забезпечення енергоносіями споживачів, що фінансуються з місцевого бюджету;

- разом  з  управлінням  житлово - комунального господарства виконавчого комітету міської ради (П.Косюк) з метою подолання збитковості житлово-комунальних   підприємств    та   забезпечення   виконання Закону України від 24 червня 2004   року  №  1875-IV  “Про  житлово - комунальні  послуги” вжити заходів щодо затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги  в  розмірі  економічно – обґрунтованих  витрат  на їх виробництво або передбачити згідно із законом у відповідному бюджеті різницю між затвердженим розміром цін/тарифів та економічно -обгрунтованими витратами на виробництво цих послуг.

8.  Управлінню житлово - комунального господарства виконавчого комітету міської ради (П.Косюк):

       - разом з управлінням надзвичайних ситуацій (Ю.Щочкін) розробити та узгодити оперативні плани спільних дій, спрямованих на локалізацію та ліквідацію аварій на системах газо-, електро-, тепло-, водопостачання і водовідведення усіх форм власності.

- разом з керівниками підвідомчих  підприємств  активізувати  практичну  роботу із збору коштів за надані послуги і забезпечити до  1 серпня 2009 року погашення заборгованості за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги;

- разом  з   керівниками  житлово-експлуатаційних  організацій до 1 вересня 2009 року вирішити питання розрахунків в повному обсязі з ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” за надані послуги, кошти від яких направити на розрахунок за спожиту електроенергію, що використана на подачу тепла.

9. Начальнику  відділу енергозбереження  та  комунальних підприємств управління економічного та інтеграційного   розвитку виконавчого комітету міської ради М.Мельниковичу розробити вичерпний перелік енергозберігаючих заходів щодо скорочення до 5 відсотків, у порівнянні  з відповідним періодом минулого року, питомих витрат природного газу та електроенергії для виробництва тепла, подачі води та очистки стоків.

10. Встановити, що  забезпечення   тепловою  енергією  споживачів   (крім населення), можливе тільки після погашення заборгованості за раніше отриману теплову енергію і воду та проведену місячну попередню проплату.

11. Хід виконання даного рішення заслухати на засіданні виконавчого комітету міської ради у липні цього року.

12. Контроль за виконанням рішення покласти  на   заступників   міського голови згідно з розподілом обов’язків.
Міський голова                                                                  Віктор АнушкевичусДодатки:2011-2024 © Всі права застережено.