Рішення міської ради  "Про затвердження висновків оцінювачів про вартість об'є..."  № 1569-50 від 20.11.2014р. 
Документ №1569 від 20.11.2014р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

24.11.2014 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(50  сесія)
6  демократичного скликання
 
від 20.11.2014р.  № 1569-50
 


Про затвердження висновків оцінювачів про вартість об’єктів комунальної власності міста і надання дозволу на їх приватизацію


Керуючись Законами України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Концепцією приватизації комунального майна в місті Івано-Франківську, рішенням міської ради № 1359-43 від 13.03.2014 року «Про Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Івано-Франківська на 2014 рік», враховуючи пропозиції тимчасової депутатської контрольної комісії з питань оренди та приватизації об’єктів комунальної власності, проведення тендерів та розподілу житлового фонду, Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Затвердити висновки оцінювачів про вартість об’єктів комунальної власності міста Івано-Франківська та спосіб їх приватизації згідно додатку (додається).

2. Затвердити наступні умови приватизації об’єктів комунальної власності міста Івано-Франківська, які вказані в додатку до цього рішення.

2.1. Покупець зобов’язаний у місячний термін з дня переходу права власності на об’єкт приватизації укласти з управителем/балансоутримувачем будинку угоду про спільне утримання будинку, в якому розташовані приватизовані приміщення.

2.2. Покупець зобов’язаний допускати на об'єкт приватизації спеціалістів комунальних служб міста для виконання їх службових обов'язків.

2.3. Покупець зобов’язаний сплачувати земельний податок за користування земельною ділянкою, на якій розташований об’єкт приватизації.

3. Фонду комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська укласти договори купівлі-продажу об’єктів комунальної власності міста Івано-Франківська, вказаних в додатку до цього рішення.

4. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Фонд комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Зіновія Фітеля та тимчасову контрольну комісію Івано-Франківської міської ради з питань оренди та приватизації об’єктів комунальної власності, проведення тендерів та розподілу житлового фонду (В.Голутяк).
Міський голова                                                Віктор Анушкевичус
Додатки:2011-2021 © Всі права застережено.