НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 24 червня 2018 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про розташування рекламних конструкцій..."  № 673 від 22.08.2017р. 
Документ №673 від 22.08.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

26.08.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 22.08.2017р.  № 673
м.Івано-Франківськ
 


Про розташування рекламних конструкцій


Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами та Порядком розміщення зовнішньої реклами в м. Івано-Франківську, у зв’язку з проведенням комплексного благоустрою в межах транспортного кільця на вул. Привокзальна-Вовчинецька, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Дозволити ТОВ «Афени»:

1.1. Перенести окремо стоячу односторонню рекламну конструкцію типу «щит на бетонній подушці» розміром 3 х 12м, з перехрестя вул. Привокзальна-Вовчинецька на транспортне кільце на вул. Гетьмана Мазепи.

1.2. Встановити терміном на один рік три окремо стоячі односторонні рекламні конструкції типу «щит на бетонній подушці» розміром 3 х 12м, в межах  транспортного кільця на вул. Гетьмана Мазепи.

2. Підставою для встановлення рекламних конструкцій та виконання робіт, пов’язаних з розташуванням рекламного засобу, є виданий у встановленому порядку дозвіл.

3. Встановлення рекламних конструкцій провести згідно погодженої документації, виконаної у відповідності з діючими нормативними вимогами.

4. Оплату за тимчасове користування місцями для розташування рекламних конструкцій проводити згідно з «Порядком розміщення зовнішньої реклами в місті Івано-Франківську».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О. Кайду.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2018 © Всі права застережено.