НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 18 липня 2018 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про передачу майна..."  № 682 від 31.08.2017р. 
Документ №682 від 31.08.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

04.09.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 31.08.2017р.  № 682
м.Івано-Франківськ
 


Про передачу майна


З метою своєчасної та повної реалізації  Програми розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства в м. Івано-Франківську на 2016-2020 роки, спрямованої на створення належних умов для підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства та місцевого самоврядування, поліпшення їх матеріально-технічного забезпечення для вирішення нагальних потреб громади, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою (М. Смушак) безкоштовно передавати переможцям конкурсів, іншим, визначеним у відповідності до рішень сесії міської ради, набувачам майна товарно-матеріальні цінності (виконані роботи, послуги), придбані у процесі виконання Положення про міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, Положення про використання коштів підпрограми «Фонд міської ради на виконання депутатських повноважень».

2. Приймання – передачу проводити згідно вимог чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2018 © Всі права застережено.