НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 24 червня 2018 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про погодження на розміщення та облаштування торгових м..."  № 683 від 31.08.2017р. 
Документ №683 від 31.08.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Порядку розміщення торгових майданчиків в м. Івано-Франківську
Рішення виконавчого комітету  №749 від 03.11.2016р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

04.09.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 31.08.2017р.  № 683
м.Івано-Франківськ
 Про погодження на розміщення та облаштування торгових майданчиків на території

м. Івано-Франківська


Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради від 03.11.2016р.  № 749 «Про затвердження Порядку розміщення торгових майданчиків в м. Івано-Франківську», з метою впорядкування розміщення та облаштування торгових майданчиків на території міста, організації їх роботи виконавчий комітет міської ради

вирішив:


1. Погодити розміщення та облаштування літніх торгових майданчиків відповідно до паспортів, погоджених Департаментом містобудування, архітектури та культурної спадщини:

    1. Суб’єкту господарської діяльності ТОВ «ЦДС» Фортуна», літній торговий майданчик площею 21,6 м2 на вул. Вороного, 4 на 2017 рік.

2.Відмовити суб»єкту господарської діяльності Лущак М. В. у наданні погодження на розміщення та облаштування літнього торгового майданчика площею 67,5 м кв. на вул. Тринітарській, поруч кафе «Делікатес» на пл.Ринок,1 у зв»язку з проведенням реконструкції вул. Тринітарської.

3. Після прийняття рішення виконавчого комітету міської ради, суб’єкт господарювання звертається через управління адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська) із заявою про укладання договору на право тимчасового користування елементами благоустрою комунальної власності для розміщення літнього торгового майданчика на період його функціонування. У разі надання погодження на термін більше одного року договір укладається на кожен період розміщення літнього торгового майданчика.

4. Період функціонування літнього торгового майданчика до 1 листопада 2017 року.


5. Суб’єктам господарської діяльності дотримуватись вимог Порядку розміщення торгових майданчиків в м. Івано-Франківську, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 03.11.2016 року № 749.


6. Суб’єктам господарської діяльності укласти з перевізниками угоди на вивіз твердих побутових відходів згідно норм накопичення.


7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Богдана Білика.Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2018 © Всі права застережено.