НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 24 червня 2018 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 685 від 31.08.2017р. 
Документ №685 від 31.08.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають
Рішення виконавчого комітету  №107 від 23.02.2012р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.02.2012 р. № 107
Рішення виконавчого комітету  №191 від 17.03.2016р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

04.09.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 31.08.2017р.  № 685
м.Івано-Франківськ
 Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони маютьЗ метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ та відповідно до ст.ст. 31, 32, 33, 71 Цивільного, ст.ст. 171, 173, 176, 177 Сімейного Кодексів України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», рішень виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.02.2012р. №107 «Про затвердження положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають», від 17.03.2016 року № 191 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 23.02.2012 р. №107», враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право спільної власності на яке (користування яким) має дитина:

1.1.1. --- на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.- на вул.-, - в с.---, право користування якою має ---, --- року народження, за згодою, поданою її батьком --- органу опіки та піклування.

1.1.2. --- на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілого буд.- на вул.- в с.---, право користування якою має її дочка ---, --- року народження, за згодою, поданою неповнолітньою органу опіки та піклування, без згоди батька ---.

1.1.3. --- на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я -/- частин кв.- на вул.--, - у м.-, право користування якою має ---, ---- року народження, за згодою, поданою його батьком --- органу опіки та піклування.

1.1.4. --- на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.- на вул.--, - у м.--, право користування якою має ---, --- року народження, за згодою, поданою його батьком --- органу опіки та піклування.

1.1.5. --- на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я -/- частини кв.- на ---, - у м.--, право спільної власності та користування якою має ---, --- року народження,  за згодою, поданою неповнолітнім та його батьками ---- та --- органу опіки та піклування.

1.1.6. --- на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кімн.- на вул.--, - у м.--, право користування якою мають ---, --- року народження, та ---, --- року народження, за згодою, поданою їх батьком --- органу опіки та піклування.

1.2. На укладення договорів (купівлі-продажу, дарування тощо) щодо придбання на ім’я дітей майна (житла):

1.2.1. Неповнолітній ---, --- року народження, за згодою батьків --- та --- на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо придбання на ім’я дитини -/- частин кв.- на вул.-, - у м.-.

1.2.2. --- від імені малолітніх ---, --- року народження, та ---, --- року народження, на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо придбання на ім’я дітей в рівних долях -/- частин кв.- на вул.--, - у м.--

1.2.3. --- та --- від імені малолітнього ---, --- року народження, на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.- на вул.-, - у м.--.

1.2.4. --- та --- від імені малолітньої ---, --- року народження, та ---, --- року народження, на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо придбання на ім’я дітей в рівних долях цілої кв.-- на ---, -- в м.---.

1.3. На укладення договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дітям житла (майна):

1.3.1. --- та --- від імені малолітнього ---, --- року народження, на укладення договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної йому -/- частини кв.-- на вул.--, - у м.--.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я ---, --- року народження, -/- частини житла за адресою: м.--, вул.-, -, корп.-, кв.-.

1.3.2. Неповнолітній ---, --- року народження, за згодою батьків --- та --- на укладення договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної їй -/- частини кв.- на вул.--, - в м.--.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я ---, --- року народження, цілої кв.- на вул.---, -- у м.--.

1.3.3. --- та --- від імені малолітніх ---, --- року народження, та ---, --- року народження, на укладення договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належних їм в рівних долях -/- частин кв.- на вул.--, - в м.--.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я ---, --- року народження, та ---, --- року народження, в рівних долях -/- частин житла за адресою: м.--, вул.--, -, кв.-.

1.3.4. Неповнолітній ---, --- року народження, за згодою батьків --- та ---;

--- та --- від імені малолітнього ---, --- року народження, на укладення договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належних їм в рівних долях -/- частин кімн.- на вул.--, -- у м.--.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я ---, --- року народження, та ---, --- року народження, в рівних долях -/- частин житла за адресою: м.-, вул.--, -, кв.---.

1.3.5. --- та --- від імені малолітнього ----, --- року народження, на укладення договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної йому -/- частини кв.- на вул.--, -- у м.--.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я ---, --- року народження, -/- частини житла за адресою: м.--, вул.-, -, кв.--.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до 6-ти місяців.

3. Термін дії дозволу 6 місяців з дня прийняття рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.
Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2018 © Всі права застережено.