НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 18 липня 2018 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 689 від 31.08.2017р. 
Документ №689 від 31.08.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

04.09.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 31.08.2017р.  № 689
м.Івано-Франківськ
 


Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва


Розглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта  будівництва, керуючись Законом України від 17.02.2011 № 3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України від 17.01.2017 № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011  № 109 «Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст», пунктом 9 ст. 31, ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1.        Надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва:

1.1.        Комунальному підприємству «Івано-Франківськводоекотехпром» для будівництва контррезервуару зберігання холодної води для насосної станції п’ятого підйому на Калуському шосе у м. Івано-Франківську.

1.2.        Комунальному підприємству «Івано-Франківськводоекотехпром» для будівництва насосної станції п’ятого підйому на Калуському шосе  у м. Івано-Франківську.

1.3.        Товариству з обмеженою відповідальністю «ДБ-ВУД» для реконструкції існуючих промислових будівель під цехи по виробництву лущеного шпону з добудовою пропарочної камери та котельні  на вул. Юності, 29-В у с. Микитинці.

1.4.        Товариству з обмеженою відповідальністю «ДАНЕЯ» для будівництва виробничо-складських корпусів на вул. Максимовича, 15 у м. Івано-Франківську.

1.5.        Товариству з обмеженою відповідальністю «Скайфол Енерджі» для будівництва сонячної електростанції потужністю 360 кВт  на вул. Ботанічній, 2 у м. Івано-Франківську.

1.6.        Державному міському підприємству "Івано-Франківськтепло-комуненерго" для будівництва ділянки теплової мережі від котельні на території 63-го котельно-зварювального заводу у м. Івано-Франківську.

2.        Відмовити у наданні вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва:

2.1.        Обслуговуючому кооперативу «ЖБК» Трикотажний» для будівництва групи багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення (І черга будівництва) на вул. Гетьмана Мазепи, 168 у м. Івано-Франківську.

2.2.        Обслуговуючому кооперативу «ЖБК» Трикотажний» для будівництва групи багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення (ІІ черга будівництва) на вул. Гетьмана Мазепи, 168 у м. Івано-Франківську.

2.3.        Колективному підприємству фірмі «ЛІК» для будівництва зупинки громадського транспорту з приміщеннями громадського призначення на вул. Гетьмана Мазепи, 42 у м. Івано-Франківську.

2.4.        Товариству з обмеженою відповідальністю «Комерційне підприємство «Стандарт-ІФ» для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Декабристів, 45 у с. Микитинці.

2.5.        Фізичним особам для реконструкції квартири №1 під торгово-офісні приміщення на вул. Гетьмана Мазепи, 89 у м. Івано-Франківську.

2.6.        Фізичним особам для ремонтно-реставраційних робіт будинку №5 на вул. С. Гординського у м. Івано-Франівську (об’єднання квартири №4 та №5 з долученням частини коридору спільного користування та горища над ним).

2.7.        Фізичні особі для реконструкції кімнати №45 з долученням частини приміщень загального користування в гуртожитку на вул. Б. Хмельницького, 57а у м. Івано-Франківську.

2.8.        Фізичні особі для реконструкції квартири №2 під офісні приміщення на вул. Гетьмана Мазепи, 52 у м. Івано-Франківську.

2.9.        Фізичні особі для будівництва закладу громадського харчування на вул. Тисменицькій у с. Угорники.

2.10.        Фізичні особі для реконструкції гаражно-складських приміщень під виробничі приміщення на вул. Юності, 33Б  у с. Микитинці.

2.11.        Фізичні особі для реконструкції квартири №2 під індивідуальний житловий будинок на вул. Гарбарській, 25 у м. Івано-Франківську.

2.12.        Фізичні особі для реконструкції квартири №2 під індивідуальний житловий будинок на вул. Гарбарській, 25 у м. Івано-Франківську.

2.13.        Фізичні особі для реконструкції виробничо-адміністративної будівлі з закладом ресторанного господарства з добудовою на вул. Джохара Дудаєва, 10 у м. Івано-Франківську.        

3.        Зобов’язати замовника:

3.1.        Отримати вихідні дані для проектування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

3.2.        Розробити проектну документацію та затвердити її в установленому порядку.

3.3.        До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених робіт в управлінні з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.

3.4.        Укласти з виконавчим комітетом міської ради договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

4.        Головному архітектору міста Д. Нижнику підготувати та затвердити наказ про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування обєкта будівництва.

5.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Кайду.
Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2018 © Всі права застережено.