Рішення виконавчого комітету  "Про розміщення пересувного лотка швидкого харчування в ..."  № 555 від 18.11.2008р. 
Документ №555 від 18.11.2008р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

22.11.2008УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 18.11.2008р.  № 555
м.Івано-Франківськ
 


Про розміщення пересувного лотка швидкого харчування в місті


       Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 21.04.1999р. № 327 “Про впорядкування торгівлі продовольчою групою товарів на ринках, підприємствах торгівлі та у закладах громадського харчування” та з метою наведення порядку у сфері торгівлі, дотримання її правил, захисту прав споживачів виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1.Дозволити в 2009 році розмістити пересувні лотки швидкого харчування згідно схем розташування пересувних лотків швидкого харчування /на колесах/, затверджених управлінням архітектури і містобудування виконавчого комітету міської ради, суб”єктам підприємницької діяльності:

- Римик Олені Володимирівні - на вул. Рильського,16;

- Андріяшку Юрію Ігоровичу - на вул.Шевченка,57;

- Мусякевичу Руслану Ярославовичу на вул.Днвістровській,26 та на вул. Привокзальній /навпроти вокзалу/.

2.Зобов”язати суб»єктів підприємницької діяльності, які здійснюють торгівлю. з пересувних лотків швидкого харчування:

- дотримуватись „Правил роботи дрібно-роздрібної торговельної мережі”, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв”язків і торгівлі України від 08.07.1996р. № 369 та інших законодавчих актів;

- здійснювати торгівлю тільки після погодження асортиментного переліку та отримання висновку на початок роботи в санітарно-епідеміологічній станції міста;

-укласти угоди на вивіз твердих побутових відходів з ЖЕО на лоток швидкого харчування.

3.Суб”єкти підприємницької діяльності, які отримують дозвіл на право торгівлі з пересувних лотків швидкого харчування, здійснюють внесок на соціально-економічний розвиток міста за кожне місце торгівлі в сумі:


- Римик О.В. на вул. Рильського,16 – 2281,56 грн.;

- Андріяшко Ю.І. на вул. Шевченка,57 – 4454,28 грн.;

- Мусякевич Р.Я. на вул. Дністровській,26 – 5057,4 грн.на Привокзальній /навпроти вокзалу/ - 9360,6 грн.

на розрахунковий рахунок №31512931700002, одержувач коштів – УДК в м. Івано-Франківську /МБ/, код одержувача – 20568100, банк одержувача – ГУДК в Івано-Франківській області, МФО – 836014, код платежу – 50110000, призначення платежу – внески до фонду соціально-економічного розвитку і отримують рішення в Дозвільному центрі.

У разі неотримання суб”єктами підприємницької діяльності зазначеного рішення виконавчого комітету міської ради впродовж одного місяця від дня його прийняття, рішення втрачає чинність.

4.Зобов”язати осіб, які здійснюють торгівлю з пересувного лотка швидкого харчування:

-мати відповідні документи, наявність яких передбачена чинним законодавством;

-дотримуватись санітарних норм і правил, забезпечувати чистоту на прилеглій до торговельного місця території та наявність урн для сміття біля пересувного лотка швидкого харчування.

5.Міському відділу УМВС України в Івано-Франківській області /В.Фелик/, Державній податковій інспекції міста /Я.Кравців/, санітарно-епідеміологічній станції міста /М.Недоступ/ забезпечити належний контроль за дотриманням необхідного порядку при здійсненні виносної торгівлі господарюючими суб”єктами та вживати заходів впливу до порушників законодавства в галузі торгівлі, в тому числі, складати протоколи та подавати їх на адмінкомісію. У випадку притягнення особи до адміністративної відповідальності по ст.152 КУпАП більше ніж 3 рази, позбавити її дозволу на право торгівлі.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Ярослава Яцишина.Міський голова                                                                Віктор Анушкевичус2011-2024 © Всі права застережено.