НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 24 червня 2018 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 713 від 07.09.2017р. 
Документ №713 від 07.09.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

11.09.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 07.09.2017р.  № 713
м.Івано-Франківськ
 


Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва


Розглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта  будівництва, керуючись Законом України від 17.02.2011 № 3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України від 17.01.2017               № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011  № 109 «Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст», пунктом 9 ст. 31, ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської радивирішив:1.        Надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження                     для проектування об’єкта будівництва:

1.1.        Крихівецькій сільській раді Івано-Франківської міської ради                      для реконструкції з добудовою приміщень Крихівецької загальноосвітньої    школи І-ІІІ ступенів на вул. 22 Січня, 141А у с. Крихівці.

1.2.        Крихівецькій сільській раді Івано-Франківської міської ради                      для будівництва футбольного майданчика та навісів на вул. Виноградній, 22                  у с. Крихівці.

1.3.        Товариству з обмеженою відповідальністю «Комерційне підприємство «Стандарт-ІФ» для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Декабристів, 45 у с. Микитинці.

1.4.        Ломей Ользі Ігорівні для будівництва торгового закладу                        та ремонтних боксів автомобілів на вул. Євгена Коновальця, 229а у м. Івано-Франківську.

1.5.        Фоміну Сергію Олександровичу для реконструкції квартири №16 з долученням приміщень загального користування на вул. Шевченка, 101                  у м. Івано-Франківську.

1.6.        Гільтайчук Любові Романівні для реконструкції квартири №15                з долученням приміщень загального користування на вул. Шевченка, 101                  у м. Івано-Франківську.

1.7.        Іванову Олександру Євгеновичу для реконструкції квартири №6  на вул. Євгена Коновальця, 80а у м. Івано-Франківську.

1.8.        Пустовіту Артуру Юрійовичу, Пустовіт Іванні Зіновіївні                     для реконструкції квартири №23 і квартири №36 під аптеку на вул. Гетьмана Мазепи, 89 у м. Івано-Франківську.

2.        Відмовити у наданні вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва:

2.1.        Публічному акціонерному товариству «Прикарпаттяобленерго» для будівництва цеху по ремонту обладнання та учбового кабінету з контакт-центром ПАТ «Прикарпаттяобленерго» на вул. Індустріальній, 34 у м. Івано-Франківську.

2.2.        Возьному Григорію Івановичу для реконструкції частини                  приміщень 1-го поверху 3-ох поверхового адміністративного корпусу                      на вул. Джохара Дудаєва, 31а у м. Івано-Франківську.

2.3.        Шевченку Віталію Ігоровичу для реконструкції незавершеного будівництва складських приміщень готовністю 25% під складські приміщення на вул. Грицишина, 117 у с. Микитинці.

2.4.        Глущак Богданні Іллівні для реконструкції квартири №49                      з долученням приміщень загального користування (горища) на бульварі Південному, 22 у м. Івано-Франківську.

3.        Зобов’язати замовника:

3.1.        Отримати вихідні дані для проектування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

3.2.        Розробити проектну документацію та затвердити її в установленому порядку.

3.3.        До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених робіт                  в управлінні з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.

3.4.        Укласти з виконавчим комітетом міської ради договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

4.        Головному архітектору міста Д. Нижнику підготувати та затвердити наказ про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування обєкта будівництва.

5.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Кайду.
Міський голова                                                                            Руслан Марцінків2011-2018 © Всі права застережено.