Рішення виконавчого комітету  "Про погодження режиму роботи..."  № 19 від 27.01.2015р. 
Документ №19 від 27.01.2015р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження порядку встановлення режиму роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг, відпочинку та розваг
Рішення виконавчого комітету  №668 від 04.11.2011р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про видачу ордерів на проведення земляних робіт
Рішення виконавчого комітету  №141 від 05.03.2015р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про видачу ордерів на проведення земляних робіт
Рішення виконавчого комітету  №166 від 27.03.2015р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

31.01.2015УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 27.01.2015р.  № 19
м.Івано-Франківськ
 


Про погодження режиму роботи       З метою впорядкування діяльності підприємств торгівлі та побутового обслуговування населення на території Івано-Франківської міської ради, збалансування інтересів суб’єктів підприємництва і споживачів та керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.11.2011 року № 668 «Про затвердження порядку встановлення режиму роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг, відпочинку та розваг» виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


в и р і ш и в :


1. Погодити режим роботи «цілодобово» ресторану «Рів’єра» на вул. Пасічна,39 (фізична особа-підприємець Белей В. С.).


2. Суб’єкту господарювання Белею В. С. дотримуватись рішення виконавчого комітету міської ради від 04.11.2011 року № 668 «Про затвердження порядку встановлення режиму роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг, відпочинку та розваг», а також рекомендуємо встановлення комплексу відеоспостереження (камер відеонагляду з записом інформації на магнітний носій) , що охоплює з усіх сторін прилеглу до закладу територію як у світловий день, так і в темну пору доби та можливості безперешкодного перегляду записів працівниками МВ УМВС України в області у випадку порушень громадського порядку і вчинення кримінальних дій третіми особами.


3.Управлінню торгівлі (О.Ганчаку) здійснювати контроль за дотриманням суб’єктом господарювання режиму роботи, інших вимог чинного законодавства під час експлуатації закладу. У разі надходження скарги на порушення громадського порядку та прав громадян, пов’язаних із режимом роботи закладу, управління торгівлі після підтвердження інформації, що міститься у скарзі, направляє суб’єкту господарювання лист про усунення порушень. У випадку неусунення суб’єктом господарювання порушень управління торгівлі виносить на розгляд виконавчого комітету міської ради проект рішення про скасування встановленого режиму роботи.


4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Богдана Білика.Міський голова                                                                Віктор Анушкевичус2011-2020 © Всі права застережено.