Рішення виконавчого комітету  "Про діяльність Центру надання адміністративних послуг з..."  № 60 від 05.02.2015р. 
Документ №60 від 05.02.2015р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про діяльність Центру надання адміністративних послуг за І півріччя 2014 року
Рішення виконавчого комітету  №372 від 16.07.2014р. Втратив чинність
Рішення виконавчого комітету  Про діяльність Центру надання адміністративних послуг за І півріччя 2015 року
Рішення виконавчого комітету  №433 від 30.07.2015р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

09.02.2015УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 05.02.2015р.  № 60
м.Івано-Франківськ
 


Про діяльність Центру надання адміністративних послуг за ІІ півріччя 2014 року


Розглянувши інформацію про діяльність Центру надання адміністративних послуг, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про перелік документів дозвільного характеру», «Про звернення громадян» та «Про адміністративні послуги» виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


  1. Інформацію про діяльність Центру надання адміністративних послуг за підсумками ІІ півріччя 2014 року взяти до відома (додається).
  2. Начальнику управління земельних відносин К.Обладану та директору департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку М.Смушаку у двотижневий термін проаналізувати причини зниження якості надання адміністративних послуг, вжити відповідних заходів та поінформувати керуючого справами виконавчого комітету міської ради А.Лиса.
  3. Керівникам суб’єктів надання адміністративних послуг тримати на окремому контролі виконання адміністративних послуг, у місячний термін провести детальний аналіз послуг що надаються, а також подати пропозиції уповноваженому з питань СУЯ, керуючому справами виконавчого комітету міської ради А.Лису щодо внесення змін у інформаційні та технологічні картки.
  4. Рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 16.07.2014р. №372 «Про діяльність Центру надання адміністративних послуг за І півріччя 2014 року» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення виконавчого комітету міської ради покласти на управління адміністративних послуг (Б.Питель).
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Б.Білика та керуючого справами виконавчого комітету міської ради А.Лиса.Міський голова                                                                Віктор АнушкевичусДодатки:2011-2024 © Всі права застережено.