НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 16 січня 2018 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 910 від 26.10.2017р. 
Документ №910 від 26.10.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

30.10.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 26.10.2017р.  № 910
м.Івано-Франківськ
 Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництваРозглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта  будівництва, керуючись Законом України від 17.02.2011 № 3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України від 17.01.2017 № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 № 109 «Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст», пунктом 9 ст. 31, ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської радивирішив:1.        Надат и вихідні дані – містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва:

1.1.        Товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «АРКАДА-ІФ» для будівництва індивідуального житлового будинку на вул. Миру, 56 у м. Івано-Франківську.

1.2.        Товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «АРКАДА-ІФ» для будівництва індивідуального житлового будинку на вул. Миру, 56 у м. Івано-Франківську.

1.3.        Товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «АРКАДА-ІФ» для будівництва індивідуального житлового будинку на вул. Миру, 56; 58 у м. Івано-Франківську.

2.        Зобов’язати замовника:

2.1.        Отримати вихідні дані для проектування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2.2.        Розробити проектну документацію та затвердити її в установленому порядку.

2.3.        До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених робіт в управлінні з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.

2.4.        Укласти з виконавчим комітетом міської ради та фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

3.        Головному архітектору міста Д. Нижнику затвердити наказ та видати містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва.

4.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Кайду.
Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2018 © Всі права застережено.