НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

П'ятница, 14 грудня 2018 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 894 від 26.10.2017р. 
Документ №894 від 26.10.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають
Рішення виконавчого комітету  №107 від 23.02.2012р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.02.2012 р. № 107
Рішення виконавчого комітету  №191 від 17.03.2016р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

30.10.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 26.10.2017р.  № 894
м.Івано-Франківськ
 Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


З метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ та відповідно до ст.ст. 31, 32, 33 Цивільного, ст.ст. 171, 173, 176, 177 Сімейного Кодексів України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», рішень виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.02.2012р. №107 «Про затвердження положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають», від 17.03.2016 року № 191 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 23.02.2012 р. №107» виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право спільної власності на яке (користування яким) має дитина:

1.1.1. –– на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я – кв.–– на вул.–, – в м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх матір’ю –– органу опіки та піклування.

1.1.2. –– на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– кв.–– на вул.–– ,–– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьком – органу опіки та піклування.

1.1.3. –– на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітньою та її батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.1.4. –– на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– кв.– на вул.––, –– у ––, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою його матір’ю ––  органу опіки та піклування.

1.1.5. –– на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частини буд.–– на вул.––в м.Івано-Франківську, право користування яким мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.1.6. –– на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– буд.–– на вул.–– у ––, право користування яким має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьком –– органу опіки та піклування, а також земельної ділянки за цією ж адресою.

1.1.7. –– на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– буд.–– на вул.–– в м.Івано-Франківську, право користування яким має ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх матір’ю –– органу опіки та піклування.

1.1.8. –– на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою його батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.9. –– на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має –, –- року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладення договорів (купівлі-продажу, дарування тощо) щодо придбання на ім’я дітей майна (житла):

1.2.1. –– та –– від імені малолітніх –– року народження, та ––, –– року народження, на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо придбання на ім’я дітей в рівних долях –– кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.2.2. –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо придбання на ім’я дитини –– кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її матір’ю –– органу опіки та піклування.

1.3. –– –– року народження, за згодою матері ––;

– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належних їм в рівних долях – іменних простих акцій ––, номінальною вартістю одного цінного папера –– грн., загальною номінальною вартістю –– грн. згідно з випискою депозитарної установи –– про стан рахунку в цінних паперах станом на –- р.

Повідомити матір –– про те, що виручені від продажу акцій кошти необхідно використати в інтересах дітей та щоквартально подавати службі у справах дітей (З.Сливка) підтверджуючі документи щодо їх використання. Міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Л.Дикун) двічі на рік впродовж двох років проводити оцінку потреб сім’ї ––.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до 6-ти місяців.

3. Термін дії дозволу 6 місяців з дня прийняття рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.
Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2018 © Всі права застережено.