НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

П'ятница, 19 жовтня 2018 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про погодження договорів про пайову участь замовників б..."  № 918 від 03.11.2017р. 
Документ №918 від 03.11.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Рішення міської ради  Про Положення "Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста"
Рішення міської ради  №1231 від 18.10.2013р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

07.11.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 03.11.2017р.  № 918
м.Івано-Франківськ
 


Про погодження договорів про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку

інженерно-транспортної та

соціальної інфраструктури міста


Відповідно до статей 31, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста», прийнятого рішенням сесії Івано-Франківської міської ради від 18.10.2013 року №1231, виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


1. Погодити договори про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста:

1.1 Босюрі С. Ф. щодо здійснення реконструкції власної квартири №__ з добудовою та влаштування житлових та допоміжних приміщень в горищному просторі на вул. Академіка Гнатюка, __ (додається);

1.2 Редушку Ю. В. щодо здійснення реконструкції квартири №__ на вул. Гетьмана Мазепи, __, корпус __ (додається);

1.3 Шараку А. Д. щодо здійснення реконструкції власної житлової частини будинковолодіння під крамницю та частини горища під крамницю з долученням до існуючої крамниці на    вул. Новгородській, -- (додається).

2. Доручити заступнику міського голови О. Кайді та начальнику фінансового управління В. Сусаніній підписати договори про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Кайду.

Міський голова                                                                                            Руслан Марцінків    2011-2018 © Всі права застережено.