Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд ..."  № 986 від 16.11.2017р. 
Документ №986 від 16.11.2017р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження нової редакції Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську
Рішення міської ради  №203 від 08.07.2016р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

20.11.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 16.11.2017р.  № 986
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд у м. Івано-Франківську


Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську, затвердженим рішенням сесії міської ради від 08.07.2016р. № 203-6, Положенням про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, літніх торгових майданчиків та збірно-розбірних металевих гаражів, виконавчий комітет міської ради

вирішив:


1. Надати дозвіл терміном на 1 рік на розташування та затвердити:

1.1. Суб’єкту господарювання, архітектурні типи семи  зблокованих тимчасових споруд, загальною площею 132,0 м2в межах власної земельної ділянки, призначеної для індивідуального, житлового, гаражного і дачного будівництва, які розташовані в ІІІ торговій зоні на вул. Флотській, 9.

1.2. Суб’єкту господарювання, архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 12,1 м2 на вул. Галицькій, 142.

2. Продовжити дозвіл на розташування та затвердити:

2.1.Суб’єкту господарювання, архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в І торговій зоні, площею 9,2 м2на вул. Січових Стрільців, 11, терміном на один рік.

2.2. Суб’єкту господарювання, архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 6,0 м2 на вул. Гетьмана Мазепи, 91, терміном до 17.09.2020р.

2.3. Суб’єкту господарювання, архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 7,2 м2 на вул. В’ячеслава Чорновола, 72, терміном до 17.09.2020р.

2.4. Суб’єкту господарювання, архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 9,6 м2 на вул. Федьковича, 91, терміном до 17.09.2020р.

2.5. Суб’єкту господарювання, архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в І торговій зоні, площею 20,0 м2 на вул. Галицькій, 57 терміном на один рік.

2.6. Суб’єкту господарювання, архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в І торговій зоні, площею 6,3 м2 на вул. Галицькій, 53, терміном на один рік.

2.7. Суб’єкту господарювання, архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 10 м2 на куті вул. Євгена Коновальця – Академіка Сахарова, терміном на один рік.

3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 3.2 рішення виконавчого комітету міської ради від 17.12.2015р. №722 «Про продовження дозволів на розташування тимчасових споруд в м. Івано-Франківську» про продовження суб’єкту господарювання дозволу на розташування тимчасової споруди(група Б) в ІІ зоні, площею 10м2 по зовнішньому контуру, на вул. Короля Данила, 11 у зв’язку із припиненням підприємницької діяльності за вказаною адресою.

4. Відмовити у наданні дозволу на розташування та затвердженні:

4.1. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 15,0 м2 на вул.Тролейбусній, 2.

4.2. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в І торговій зоні, площею 12,5 м2 на вул. Дмитра Вітовського поруч із сквером Руській Трійці.

4.3. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 22,5 м2 в  межах орендованої земельної ділянки для комерційного застосування на вул. Пасічній, 1А.

4.4. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в ІІ торговій зоні, площею 2,43 м2в межах власної земельної ділянки на вул. ПавлаТичини,7.

4.5. Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІ торговій зоні, площею 28,0 м2 на вул. Павла Тичини, 20 на підставі договору купівлі-продажу тимчасової споруди від 08.09.2017р. №1.

4.6. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в ІІ торговій зоні, площею 24,5 м2 на вул. Тичини, 20.

4.7. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в І торговій зоні, площею 2,7 м2 на вул. Бельведерській, 8.

5. Після прийняття рішення виконавчого комітету про затвердження архітипу тимчасової споруди суб’єкт господарювання отримує витяг з рішення та звертається через управління адміністративних послуг (ЦНАП м. Івано-Франківська) у Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини з заявою на оформлення паспорта прив’язки.

6. Впродовж 6-ти місяців з дати оформлення паспорта прив’язки, суб’єкт господарювання зобов’язаний привести зовнішній вигляд тимчасової споруди у відповідність до паспорта прив’язки.

7. Після приведення тимчасової споруди до архітипу, суб’єкту господарювання:

7.1. Звернутися з заявою у Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини міської ради, в якій повідомити про виконання вимог паспорта прив'язки тимчасової споруди. Відхилення від паспорта прив'язки тимчасової споруди не допускається.

7.2. Звернутися (через Центр надання адміністративних послуг) у відділ координації закупівель та цінового моніторингу управління економічного та інтеграційного розвитку із заявою про укладення договору за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (крім суб’єктів господарювання, тимчасові споруди яких розташовані в межах приватизованих, орендованих чи наданих у постійне користування земельних ділянок).

8. Здійснювати контроль:

8.1. Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини (О.Кошик) за виконанням суб’єктом господарювання пункту 7 рішення.

8.2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою (М.Смушак) за дотриманням суб’єктом господарювання вимог до зовнішнього вигляду тимчасової споруди та її експлуатаційного стану.

9. У випадку невиконання п.6, суб’єкт господарювання зобов’язаний в 30-денний термін демонтувати тимчасову споруду, а елементи благоустрою, що використовувалась, привести до належного санітарно-технічного стану.

10. У випадку реалізації об’єктів капітального будівництва, інженерної інфраструктури, комплексного благоустрою території, тимчасова споруда підлягає демонтажу в місячний термін після повідомлення Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови  згідно розподілу посадових обов’язків.
Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2024 © Всі права застережено.