Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 1011 від 24.11.2017р. 
Документ №1011 від 24.11.2017р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.11.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 24.11.2017р.  № 1011
м.Івано-Франківськ
 Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території містаКеруючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


      1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

      1.1. Клекот Людмилі Михайлівні на проведення земляних робіт для реконструкції водопровідної та каналізаційної мережі на вул. Зеленій, 26/1, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.2. Дутці Лілії Михайлівні на проведення земляних робіт для прокладання зовнішніх мереж каналізації та водопостачання на вул. Бориславській, 31-38, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.3. ПП «Інтеренергоінвест» (Бегін С. В.) на проведення земляних робіт для прокладання електрокабелю на вул. Софіїці, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

      2.1. ТзОВ «Спілка забудівників» (Лутчин Т. М.) на проведення земляних робіт для прокладання електрокабелю на вул. Мельника, 10 та вул. Є. Коновальця, 35.

      2.2. ТзОВ «Спілка забудівників» (Лутчин Т. М.) на проведення земляних робіт для прокладання газопроводу на вул. Мельника, 10.

      3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.
Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.