НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 11 грудня 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 1058 від 30.11.2017р. 
Документ №1058 від 30.11.2017р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

04.12.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 30.11.2017р.  № 1058
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території міста


Керуючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


      1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

      1.1. ПП «Альфа Енерго Груп» (Ульянова М. А.) на проведення земляних робіт для прокладання електрокабелю на вул. Степана Бандери, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.2. ТОВ «Центр монтаж енерго» на проведення земляних робіт для влаштування мереж зовнішнього освітлення на вул. Надрічній, терміном 1 місяць з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.3. ТОВ «Центр монтаж енерго» на проведення земляних робіт для влаштування мереж зовнішнього освітлення Лебединого озера, терміном 1 місяць з моменту видачі дозволу (ордера).

      2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволу (ордера) на порушення об’єктів благоустрою Самуляк Наталії Василівні на проведення земляних робіт для проведення газопостачання на вул. Сєченова,13.

      3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.
Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.