Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд ..."  № 1130 від 07.12.2017р. 
Документ №1130 від 07.12.2017р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження нової редакції Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську
Рішення міської ради  №203 від 08.07.2016р. Втратив чинність
Рішення виконавчого комітету  Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд в м. Івано-Франківську
Рішення виконавчого комітету  №486 від 13.07.2017р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

11.12.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 07.12.2017р.  № 1130
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд у м. Івано-ФранківськуКеруючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську, затвердженим рішенням сесії міської ради від 08.07.2016р. № 203-6, Положенням про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, літніх торгових майданчиків та збірно-розбірних металевих гаражів, виконавчий комітет міської ради

вирішив:


1. Відмовити у наданні дозволу на розташування та затвердженні:

1.1. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 29,5 м та площею зупинки громадського транспорту 14 м2 на вул. Вовчинецькій, 131 на підставі договору купівлі-продажу тимчасової споруди від 07.09.2017р. за № 1269.

1.2. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 5,5 м2 на вул.Степана Бандери, 62/корп.2.

2. Продовжити дозвіл на розташування терміном на 1 рік та затвердити суб’єкту господарювання архітектурний тип двох зблокованих тимчасових споруд, розташованих в ІІІ торговій зоні, загальною площею 42,9 м2 на вул. Івана Миколайчука, 17, за умови погашення заборгованості за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

3. Внести зміни:

3.1. Пункт 1.8. рішення виконавчого комітету міської ради від 13.07.2017р. № 486 «Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд в м. Івано-Франківську» про затвердження суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 15,5 м2 на вул. Тролейбусній, 1 на підставі звернення викласти в редакції:

«Суб’єкту господарювання надати дозвіл на розташування терміном на один рік та затвердити архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 17,16 м2 на вул. Тролейбусній, 1».

3.2. Пункт 1.9. рішення виконавчого комітету міської ради від 13.07.2017р. № 486 «Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд в м. Івано-Франківську» про затвердження суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 21,0 м2 на вул. Молодіжній, 32 на один рік на підставі звернення викласти в редакції:

«Суб’єкту господарювання надати дозвіл на розташування терміном до 13.07.2018 р. та затвердити архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 20,0 м2 на вул. Молодіжній, 32».

4. Після прийняття рішення виконавчого комітету про затвердження архітипу тимчасової споруди, суб’єкт господарювання отримує витяг з рішення та звертається через управління адміністративних послуг (ЦНАП м. Івано-Франківська) у Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини з заявою на оформлення паспорта прив’язки.

5. Впродовж 6-ти місяців з дати оформлення паспорта прив’язки, суб’єкт господарювання  зобов’язаний привести зовнішній вигляд тимчасової  споруди у відповідність до паспорта прив’язки.

6. Після приведення тимчасової споруди до архітипу, суб’єкту господарювання:

6.1. Звернутися з заявою у Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини міської ради, в якій повідомити про виконання вимог паспорта прив'язки тимчасової споруди. Відхилення від паспорта прив'язки тимчасової споруди не допускається.

6.2. Звернутися (через Центр надання адміністративних послуг) у відділ координації закупівель та цінового моніторингу управління економічного та інтеграційного розвитку із заявою про укладення договору за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (крім суб’єктів господарювання, тимчасові споруди яких розташовані в межах приватизованих, орендованих чи наданих у постійне користування земельних ділянок).

7. Здійснювати контроль:

7.1. Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини (О.Кошик) за виконанням суб’єктом господарювання пункту 6 рішення.

7.2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою (М.Смушак) за дотриманням суб’єктом господарювання вимог до зовнішнього вигляду тимчасової споруди та її експлуатаційного стану.

8. У випадку невиконання п.5 рішення, суб’єкт господарювання зобов’язаний в 30-денний термін демонтувати  тимчасову споруду, а елементи благоустрою, що використовувалась, привести до належного санітарно-технічного стану.

9. У випадку реалізації об’єктів капітального будівництва, інженерної інфраструктури, комплексного благоустрою території, тимчасова споруда підлягає демонтажу в місячний термін після повідомлення Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини.

10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови  згідно розподілу посадових обов’язків.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2024 © Всі права застережено.