Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 1173 від 15.12.2017р. 
Документ №1173 від 15.12.2017р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають
Рішення виконавчого комітету  №107 від 23.02.2012р. Втратив чинність
Рішення виконавчого комітету  Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.02.2012 р. № 107
Рішення виконавчого комітету  №191 від 17.03.2016р. Втратив чинність
Рішення виконавчого комітету  Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають
Рішення виконавчого комітету  №137 від 14.02.2018р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

19.12.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 15.12.2017р.  № 1173
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони маютьЗ метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ та відповідно до ст.ст. 31, 32, 33 Цивільного, ст.ст. 171, 173, 176, 177 Сімейного Кодексів України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», рішень виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.02.2012р. №107 «Про затвердження положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають», від 17.03.2016 року № 191 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 23.02.2012 р. №107», враховуючи виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право спільної власності на яке (користування яким) має дитина:

1.1.1. -,  та -, на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на їх ім’я в рівних долях -, частин кв.-, на вул. -, у -, право спільної власності та користування якою має -, -, року народження, за згодою, поданою її батьками -, та -, органу опіки та піклування.

1.1.2. -, на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.-, на вул.-,-, -, в м.-, , право користування якою мають -, -, року народження, та -, -, року народження, за згодою, поданою їх матір’ю -, -, -,  органу опіки та піклування.

1.1.3. -, на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.-, на вул.-, в м.-., право користування якою мають -., -, року народження, та -,, -, року народження, за згодою, поданою їх батьком -, органу опіки та піклування.

1.2. На укладення договорів (купівлі-продажу, дарування тощо) щодо придбання на ім’я дітей майна (житла):

1.2.1. Неповнолітній -,  -, року народження, за згодою батьків -,  та -, на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо придбання на ім’я дитини -, частини кв. -, на вул.-,  у м.-,

1.2.2. -,-, та -, -,  від імені малолітньої -, , -, року народження, на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.-,  на вул.-, , -,  у м.-,.

1.2.3. -,-, та -, від імені малолітньої -, -, року народження, на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.-, на вул.-, -,  у м.-,.

1.3. На укладення договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дітям житла (майна):

1.3.1. Неповнолітньому -, -, року народження, за згодою його батьків -, та -,  укладення договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної йому -,  частини кв.-, на вул.-, -, корп.-, у м.-, -, право користування якою має -, -, року народження, за згодою, поданою його батьками -,-, та -,-, органу опіки та піклування.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я -,-, -, року народження, -, частини житла за адресою: м.-,  вул.-, корп-, кв.-..

1.3.2. Неповнолітньому -, -, -, року народження, за згодою батьків -,-, та -,-, на укладення договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної йому -, частини кімн.-, на вул.-, -, -, у м.-,.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я неповнолітнього -,-, -, року народження, -, частини кв.-, на вул.-, -, у м.-, -.

Вважати таким, що втратив чинність п.-, -, рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від -,-, р. №-,.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до 6-ти місяців.

3. Термін дії дозволу 6 місяців з дня прийняття рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.