Рішення виконавчого комітету  "Про відзначення в місті 80-ї річниці з дня народження В..."  № 1193 від 15.12.2017р. 
Документ №1193 від 15.12.2017р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

19.12.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 15.12.2017р.  № 1193
м.Івано-Франківськ
 


Про відзначення в місті 80-ї річниці з дня народження В’ячеслава Чорновола


З метою гідного відзначення 80-річчя від дня народження державного, громадського, політичного діяча, журналіста, народного депутата України першого - третього скликань, одного з лідерів українського правозахисного руху, багаторічного лідера Народного Руху України, Героя України В’ячеслава Чорновола, на виконання Указу Президента України від 1 грудня 2017 року №397 «Про відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола», керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради


вирішив:


 1. Затвердити програму святкових заходів з відзначення в місті 80-річчя від дня народження борця за незалежність України, одного з лідерів українського правозахисного руху, визначного політичного і державного діяча, Героя України В’ячеслава Чорновола (додаток 1).
 2. Виконавчим органам Івано-Франківської міської ради забезпечити якісне виконання переліку заходів.
 3. Відділу внутрішньої політики міської ради (І.Кінаш), Департаменту культури міської ради (Н.Загурська) організувати 22.12.2017 року о 12.00 год. урочисте віче та покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу, що на розі вулиць Чорновола-Січових Стрільців.
 4. Помічникам заступників міського голови та керівникам структурних підрозділів запросити до участі у віче 22.12.2017 року працівників апарату та окремих підрозділів виконавчого комітету міської ради.
 5. Департаменту культури міської ради (Н.Загурська), Департаменту освіти та науки міської ради (І.Смаль) запланувати на грудень 2017 року – березень 2018 проведення у закладах культури міста, а також у загальноосвітніх навчальних закладах тематичних заходів, присвячених 80-й річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола.
 6. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міської ради (М.Смушак) до 22.12.2017 року впорядкувати територію прилеглу до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу, що на розі вулиць Чорновола-Січових Стрільців та встановити розети з державними прапорами біля пам’ятника.
 7. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (В.Сусаніна) профінансувати витрати на проведення заходів згідно з кошторисом (додаток 2).
 8. Управлінню охорони здоров’я міської ради (М.Бойко) забезпечити медичний супровід урочистого віча 22.12.2017 року о 12.00 год. біля пам’ятника В.Чорноволу на розі вулиць Чорновола-Січових Стрільців.
 9. Івано-Франківському відділу поліції ГУНП в області (Р.Прокопчук) та управлінню патрульної поліції у м.Івано-Франківську (О.Сердюк), Комунальному підприємству «Муніципальна варта» (Б.Кухарук) забезпечити громадський порядок під час проведення урочистого віча біля пам’ятника В.Чорноволу на розі вулиць Чорновола-Січових Стрільців, а при необхідності перекриття руху транспорту вулицями Січових Стрільців, В.Чорновола 22.12.2017 р. з 12.00 год.
 10. Адміністративно-господарському управлінню Івано-Франківської міської ради (О.Хімій) придбати кошик квітів для покладання до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу.
 11. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на відділ внутрішньої політики Івано-Франківської міської ради (І.Кінаш).
 12. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову.
Міський голова                                                                                Руслан МарцінківДодатки:2011-2020 © Всі права застережено.