Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 1184 від 15.12.2017р. 
Документ №1184 від 15.12.2017р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

19.12.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 15.12.2017р.  № 1184
м.Івано-Франківськ
 Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва


Розглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта  будівництва, керуючись Законом України від 17.02.2011 № 3038-VI                  «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України від 17.01.2017 № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 № 109 «Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст», пунктом 9 ст. 31, ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської радивирішив:1.        Надат и вихідні дані – містобудівні умови та обмеження                     для проектування об’єкта будівництва:

1.1.        Товариству з обмеженою відповідальністю «ТДВ ГРУП»                        для реконструкції пивоварні-майстерні та адміністративних приміщень                       з добудовою закладу громадського призначення на вул. Євгена Коновальця, 227а у м. Івано-Франківську.

1.2.        Комунальному підприємству «Івано-Франківськводоекотехпром» для нового будівництва фонтану на вул. Василя Стуса / вул. Івана Миколайчука у м. Івано-Франківську.

1.3.        Публічному акціонерному товариству «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ» для реконструкції автозаправної станції №5                                   з влаштуванням АГЗП на вул. Галицькій, 201а у м. Івано-Франківську.

1.4.        Публічному акціонерному товариству «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ» для реконструкції автозаправної станції з влаштуванням АГЗП на вул. Хриплинській, 9 у м. Івано-Франківську.

1.5.        Публічному акціонерному товариству «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ» для реконструкції автозаправної станції з влаштуванням АГЗП на вул. Євгена Коновальця, 225в у м. Івано-Франківську.

1.6.        Публічному акціонерному товариству «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ» для реконструкції автозаправної станції №7                                      з влаштуванням АГЗП на вул. Максимовича, 12 у м. Івано-Франківську.

1.7.        Фізичній особі для реконструкції квартири №65                                                      на вул. Галицькій, 118В у м. Івано-Франківську.

1.8.        Фізичній особі для реконструкції офісного приміщення 175б під стоматологічний кабінет на вул. В. Івасюка, 7  у м. Івано-Франківську.

2.        Відмовити у наданні вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва:

2.1.        Фізичній особі для реконструкції квартири №71 з долученням комори на вул. Василя Стуса, 28, корпус 4 у м. Івано-Франківську.

2.2.        Фізичній особі для реконструкції квартири №1на вул. В. Войцюка, 4 у м. Івано-Франківську.

3.        Зобов’язати замовника:

3.1.        Отримати вихідні дані для проектування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

3.2.        Розробити проектну документацію та затвердити її                                  в установленому порядку.

3.3.        До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених робіт                  в управлінні з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.

3.4.        Укласти з виконавчим комітетом міської ради та фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

4.        Головному архітектору міста Д. Нижнику затвердити наказ та видати містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва.

5.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Кайду.
Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.