Рішення міської ради  "Про пільги зі сплати земельного податку в 2018 році..."  № 408-17 від 15.12.2017р. 
Документ №408 від 15.12.2017р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про внесення змін до рішення міської ради від 15.12.2017 року № 408-17 "Про пільги зі сплати земельного податку в 2018 році"
Рішення міської ради  №47 від 15.02.2018р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

19.12.2017"Західний кур'єр" 51 21.12.2017 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(17  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 15.12.2017р.  № 408-17
 


Про  пільги зі сплати земельного податку в 2018 році


З метою створення умов для ефективної реалізації повноважень місцевого самоврядування територіальної громади міста в галузі земельних відносин, створення належних умов для розвитку підприємницької діяльності суб`єктам господарювання, керуючись Земельним кодексом України, ст. ст.12.4, 30, 281, 282, 284 Податкового кодексу України,  Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи",  ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  міська рада


в и р і ш и л а:


  1. Звільнити від сплати земельного податку в розмірі 100 відсотків:

1.1. Благодійні організації, громадські організації правозахисної та/або культурно-просвітницької спрямованості, які включені в реєстр неприбуткових установ та організацій.

1.2. Підприємства, засновниками яких є органи місцевого самоврядування міста Івано-Франківська, за умови, що частка комунальної власності в них становить 100 відсотків.

1.3. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, органи Міністерства внутрішніх справ, органи Державної служби з надзвичайних ситуацій, органи Служби безпеки України, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

1.4.  Громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, які є неприбутковими  та дитячо-юнацькі спортивні школи за земельні ділянки, які перебувають у них в користуванні та на яких розміщені спортивні споруди, що використовуються для навчально-тренувального процесу.

1.5.  Суб’єкти плати за землю для обслуговування ботанічних садів, дендрологічних парків, парків та скверів комунальної власності.

1.6. Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи, будинкові комітети, приватні житлово-експлуатаційні організації, товариства співвласників будинків виключно для обслуговування житлового фонду, відповідно до наявних правовстановлюючих документів на землю.

2. Надати пільги зі сплати земельного податку, розмірі 50%, вищим навчальним закладам І-ІV рівня акредитації, незалежно від форми власності, відповідно до наявних правовстановлюючих документів на землю.

3. Якщо платники податку, зазначені в пунктах 1-3 даного рішення, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах, з урахуванням прибудинкової території.

4. Рекомендувати платникам податку, які користуються пільгами з цього податку, вивільнені кошти спрямовувати на проведення капітального та поточного ремонтів приміщень, впровадження заходів з енергозбереження та зміцнення матеріально-технічної бази.

       5. Секретаріату міської ради (Н. Карабин) опублікувати дане рішення в газеті "Західний кур’єр".

       6. Головному управлінню ДФС в Івано-Франківській області вжити заходів щодо адміністрування плати за землю, згідно  вимог  Податкового кодексу України.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на та заступника міського голови Б.Білика та постійну депутатську комісію з питань бюджету.


 


Міський голова                                                        Руслан Марцінків
2011-2024 © Всі права застережено.