Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволу на переобладнання та перепланування..."  № 167 від 27.03.2015р. 
Документ №167 від 27.03.2015р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень в будинках житлового та громадського призначення, прибудову до вказаних приміщень, зі зміною та без зміни функціонального призначення
Рішення міської ради  №755 від 29.05.2012р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про присвоєння поштових адрес
Рішення виконавчого комітету  №338 від 02.07.2015р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

31.03.2015УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 27.03.2015р.  № 167
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволу на переобладнання та перепланування житлових і нежитлових приміщень в будинках житлового та громадського призначення зі зміною і без зміни функціонального призначення, зовнішньої конфігурації


Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про архітектурну діяльність», рішенням сесії міської ради  «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень в будинках житлового та громадського призначення, прибудову до вказаних приміщень, зі зміною та без зміни функціонального призначення» від 29.05.2012 р. № 755-25, розглянувши звернення громадян, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


  1. Надати дозвіл на перепланування та переобладнання житлових і нежитлових приміщень в житлових будинках, згідно додатку.
  2. Розробник проектних пропозицій та замовник несуть відповідальність за дотриманням державних стандартів, норм і правил даних перепланувань та переобладнань.
  3. Після завершення робіт з переобладнання та перепланування житлових і нежитлових приміщень КП «Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації» внести зміни в технічну документацію, а розробникам проектної документації надати довідку-підтвердження щодо виконання робіт у відповідності до проектної документації.
  4. Управлінню адміністративних послуг (ЦНАП) м. Івано-Франківська видавати власникам (наймачам) житлових та нежитлових приміщень витяг з даного рішення при пред’явленні договору (довідки) про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Р. Гайду.Міський голова                                                                Віктор Анушкевичус2011-2023 © Всі права застережено.