НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 22 січня 2019 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 1226 від 21.12.2017р. 
Документ №1226 від 21.12.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

25.12.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 21.12.2017р.  № 1226
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території містаКеруючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


      1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

      1.1. ТОВ «Аква Механіка Груп» (Гуменюк А. І.) на проведення земляних робіт для реконструкції водопровідної мережі на вул. Стефаника, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.2. ТОВ «Аква Механіка Груп» (Гуменюк А. І.) на проведення земляних робіт для реконструкції водопровідної мережі на вул. Миру, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.3. ТОВ «Фотекс-К» (Попова Н. М.) на проведення земляних робіт для заміни каналізаційної труби на вул. Коновальця, 104а, терміном 7 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволу (ордера) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

      2.1. Департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації (Магулій Г.І.) на проведення земляних робіт для реконструкції тепломережі на вул. Б. Хмельницького, 57.

      3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.

Міський голова                                        Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.