Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 1229 від 21.12.2017р. 
Документ №1229 від 21.12.2017р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

25.12.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 21.12.2017р.  № 1229
м.Івано-Франківськ
 Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва


Розглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта  будівництва, керуючись Законом України від 17.02.2011 № 3038-VI                  «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України від 17.01.2017 № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 № 109 «Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст», пунктом 9 ст. 31, ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської радивирішив:


1.        Надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження                                для проектування об’єкта будівництва:

1.1.        Товариству з обмеженою відповідальністю «Афени»                              для реконструкції будівлі медпункту під виробничі та адміністративно-побутові приміщення на вул. Хриплинській, 11ж у м. Івано-Франківську.

2.        Відмовити у наданні вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва:

2.1.        Приватному підприємству «КОЛЕГІЯ» для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення №16, №17 (згідно генплану) на вул. Об’їздній               у с. Крихівці.

2.2.        Приватному підприємству «КОЛЕГІЯ» для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення №18, №19 (згідно генплану) на вул. Об’їздній              у с. Крихівці.

2.3.        Товариству з обмеженою відповідальністю «Черемшина», Агропромисловій фірмі «Злак» для будівництва багатоквартирного житлового будинку (№9 по генплану) на вул. Потічній, 1 у с. Вовчинець.

2.4.        Агропромисловій фірмі «Злак» для будівництва багатоквартирного житлового будинку №7 по генплану (ІІ-ий пусковий комплекс) на вул. Потічній, 1 у с. Вовчинець.

2.5.        Товариству з обмеженою відповідальністю «Пакко Холдинг»               для реконструкції приміщень друкарні під торговий комплекс                                        на вул. Січових Стрільців, 78 у м. Івано-Франківську.

2.6.        Товариству з обмеженою відповідальністю «Канва» для нового будівництва торгівельного комплексу на вул. Івана Павла ІІ, 18а у м. Івано-Франківську.

2.7.        Товариству з обмеженою відповідальністю «ІСТРЕЙ» для реконструкції закладу торгівлі з адміністративно-побутовими приміщеннями під магазин продовольчих та непродовольчих товарів на вул. Гната Хоткевича, 63А у м. Івано-Франківську.

2.8.        Приватному підприємству «АТЛАНТ-ІФ» для будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення на вул. Івана Павла ІІ, 23, 25 у м. Івано-Франківську.

2.9.        Фізичним особам для реконструкції квартири №4 з долученням горища та розподілом на дві квартири на вул. Василіянок, 30а у м. Івано – Франківську.

3.        Зобов’язати замовника:

3.1.        Отримати вихідні дані для проектування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

3.2.        Розробити проектну документацію та затвердити її в установленому порядку.

3.3.        До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених робіт в управлінні з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.

3.4.        Укласти з виконавчим комітетом міської ради та фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

4.        Головному архітектору міста Д. Нижнику затвердити наказ та видати містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва.

5.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Кайду.


Міський голова                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.