Рішення міської ради  "Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського при..."  № 42/08-13 від 15.03.2007р. 
Документ №42/08 від 15.03.2007р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

19.03.2007 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(13  сесія)
5  демократичного скликання
 
від 15.03.2007р.  № 42/08-13
 


Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності на території Івано-Франківської міської ради


Розглянувши звернення юридичних та фізичних осіб, представлені відділом землеустрою міськвиконкому матеріали з експертної грошової оцінки земельних ділянок, з метою забезпечення гарантій та прав суб'єктів підприємницької діяльності на набуття права власності на землю й захисту прав територіальної громади з регулювання та розвитку ринку землі, керуючись Конституцією України, ст.ст. 12, 127, 128 Земельного Кодексу України, ст.ст.26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням X сесії 5-го демократичного скликання Івано-Франківської міської ради від 07.12.2006 року «Про порядок визначення вартості земельних ділянок при їх відчуженні з комунальної власності», міська рада


В И Р І Ш И Л А:


  1. Продати юридичним та фізичним особам земельні ділянки, згідно додатку (додається).
  2. Затвердити пропоновану вартість земельних ділянок, без урахування ПДВ, згідно додатку (додається).
  3. Оплату вартості земельних ділянок юридичним та фізичним особам провести, згідно умов договорів купівлі-продажу.
  4. Доручити  відділу землеустрою  міськвиконком) забезпечити підготовку укладання договорів купівлі-продажу земельних ділянок та видачу державних  актів  на право  власності  на землю  в установленому  порядку. Внести зміни в земельно-облікові документи.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та сприяння розвитку сіл.
Міський голова                                                        Віктор АнушкевичусДодатки:2011-2022 © Всі права застережено.