НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 22 липня 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої ..."  № 1242 від 27.12.2017р. 
Документ №1242 від 27.12.2017р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування
Рішення виконавчого комітету  №768 від 19.07.2018р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

31.12.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 27.12.2017р.  № 1242
м.Івано-Франківськ
 


Про надання статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, та подальше влаштуванняРозглянувши первинні матеріали справ, на підставі ст.ст. 5, 11, 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст.ст. 243, 244, 247, 249 Сімейного кодексу України, ст.ст. 55, 56, 58, 63, 67, 1258, 1261, 1267 Цивільного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» зі змінами та доповненнями, враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від 18.12.2017 року, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1.Надати статус дитини-сироти:

1.1. -, - року народження, у зв’язку зі смертю матері (свідоцтво про смерть за актовим записом №- від -р., видане - міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в - області); відомості про батька записані відповідно до ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України.

1.1.1. Встановити піклування над неповнолітнім -, - року народження, який зареєстрований за адресою: м.-, вул.-, -, кв.-, призначивши піклувальником тітку -, яка зареєстрована та проживає за адресою: м.-, вул.-, -, корп.-, кв.-.

1.1.2. Зобов’язати піклувальника переоформити на неповнолітнього належну йому за законом спадщину після смерті матері та зберегти за ним право спільної сумісної власності та користування житлом за адресою: м.-, вул.-, -, кв.- до досягнення дитиною повноліття.


1.2. -, - року народження, у зв’язку зі смертю матері (свідоцтво про смерть за актовим записом №- від -р., видане -міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в - області) та батька (свідоцтво про смерть за актовим записом №- від -р., видане відділом реєстрації актів цивільного стану - міського управління юстиції).

1.2.1. Встановити піклування над неповнолітньою -, - року народження, яка зареєстрована та проживає за адресою: м.-, вул.-, -, кв.-, призначивши піклувальником дядька -, який зареєстрований та проживає за цією ж адресою.

1.2.2. Зобов’язати піклувальника переоформити на неповнолітню належну їй за законом спадщину після смерті матері та зберегти за нею право спільної сумісної власності та користування житлом за адресою: м.-, вул.-, -, кв.- до досягнення дитиною повноліття.

2. Надати статус дитини, позбавленої батьківського піклування, -, - року народження, у зв’язку з відбуванням покарання матері в місцях позбавлення волі, що підтверджується вироком - міського суду від - року (справа №-) та ухвалою Апеляційного суду - області від - року (справа №-); відомості про батька записані відповідно до ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України.

2.1. Встановити опіку над малолітнім -, - року народження, який проживає за адресою: м.-, вул.-, -, кв.-, призначивши опікуном бабусю -, яка зареєстрована та проживає за цією ж адресою.

2.2. Зобов’язати опікуна зареєструвати підопічного за місцем своєї реєстрації за адресою: м.-, вул.-, -, кв.- та зберегти право користування житлом до досягнення дитиною повноліття.


3. Встановити опіку над дитиною-сиротою -, - року народження, яка зареєстрована та проживає за адресою: м.-, вул.-, -, кв.-, призначивши їй другого опікуна тітку -, яка зареєстрована та проживає за цією ж адресою.

3.1. Зобов’язати опікуна зберегти за підопічною право спільної сумісної власності та користування житлом за адресою: м.-, вул.-, -, кв.- до досягнення дитиною повноліття.


4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.