Рішення виконавчого комітету  "Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей м. Іва..."  № 191 від 16.04.2015р. 
Документ №191 від 16.04.2015р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

20.04.2015УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 16.04.2015р.  № 191
м.Івано-Франківськ
 


Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей м. Івано-Франківська влітку 2015 року


       На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою здійснення заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я дітей шляхом організації оздоровлення та відпочинку, створення оптимальних умов для безпечного та ефективного перебування дітей у дитячих оздоровчих закладах, організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, виконавчий комітет міської ради

вирішив:


  1. Затвердити заходи виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей м. Івано-Франківська влітку 2015 року (додаються).
  2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (Г. Яцків) забезпечити своєчасне фінансування видатків на оздоровлення та відпочинок дітей, передбачених відповідними статтями міського бюджету.
  3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (Г. Яцків), управлінню освіти та науки (Н. Микула) при перегляді виконання бюджету за 6 місяців 2015 року опрацювати можливість виділення додаткових коштів для організації відпочинку та оздоровлення дітей м. Івано-Франківська влітку 2015 року.
  4. Управлінню економічного та інтеграційного розвитку (Н. Кромкач) міському центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання (Л. Зваричук) організувати у відповідності до проекту Європейського Союзу «Відновлення ковальського мистецтва як одного із найстаріших елементів економічного розвитку» проведення літньої школи для 30 дітей шкіл міста.
  5. Управлінню економічного та інтеграційного розвитку (Н. Кромкач) опрацювати з містами партнерами можливість прийому ними на відпочинок дітей шкіл міста під час літніх канікул.
  6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (В. Соловйов).
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови М. Вереса.


Міський голова                                Віктор Анушкевичус
Додатки:2011-2021 © Всі права застережено.