НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

П'ятница, 22 лютого 2019 року
 
 Розпорядження міського голови  "Про організацію очистки території міста Івано-Франківсь..."  № 46-р від 31.01.2018р. 
Документ №46-р від 31.01.2018р. Втратив чинність
        

 
Повязані документи

Розпорядження міського голови  Про організацію очистки території міста Івано-Франківська в зимовий період
Розпорядження міського голови  №12-р від 04.01.2019р. Чинний

 
Історія документа

04.01.2019p. - Втрата чинності

 
Публікації документа

04.02.2018"Західний кур'єр" №6 від 08.02.2018р.УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 31.01.2018р.  № 46-р
 


Про організацію очистки території міста Івано-Франківська в зимовий періодКеруючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 2 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», з метою забезпечення належних умов для руху міського транспорту та пішоходів і запобігання аварій в зимовий період, а також своєчасної очистки міських вулиць та площ від снігових заносів:


1. Створити міський оперативний штаб реагування на снігопади та буревії та затвердити його персональний склад згідно додатку 1.

2. Затвердити схему оповіщення та організації прибирання на випадок снігопадів та буревіїв згідно додатку 2.

  1. У разі сильних снігопадів та буревіїв :
    1. Структурним підрозділам та працівникам виконавчих органів Івано-Франківської міської ради брати участь у розчищанні вулиць та площ міста від снігу згідно додатку 3.

3.2. Комунальним підприємствам та ПрАТ у яких частка в статутному капіталі належить територіальній громаді міста Івано-Франківська брати участь у розчищанні вулиць та площ міста від снігу згідно додатку 4.

3.3. Рекомендувати вищим навчальним заклади міста Івано-Франківська брати участь у розчищанні вулиць та площ міста від снігу згідно додатку 5.

4. Суб’єктам господарювання, які здійснюють будівництво на території м. Івано-Франківська, брати участь у розчищанні територій прилеглих до будівельних майданчиків, а також надавати техніку та працівників для прибирання снігу на території міста згідно рішень міського оперативного штабу реагування.

5. Відділу патронатної служби виконавчого комітету міської ради (З. Гелеван) опублікувати дане розпорядження в газеті «Західний кур’єр».

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Міський голова                                                                        РусланМарцінківДодатки:2011-2019 © Всі права застережено.