НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 20 лютого 2019 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 116 від 01.02.2018р. 
Документ №116 від 01.02.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

05.02.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 01.02.2018р.  № 116
м.Івано-Франківськ
 


Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва


Розглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта  будівництва, керуючись Законом України від 17.02.2011 № 3038-VI                  «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України від 17.01.2017 № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 № 109 «Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст», пунктом 9 ст. 31, ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської радивирішив:  1. Надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження                                для проектування об’єкта будівництва:

1.1.        Державному міському підприємству «Івано-Франківськтеплокомуненерго» для реконструкції ділянки магістральної тепломережі від ТК 710-1 до ЦТП на вул. Надвірнянській, 34а у м. Івано-Франківську.

1.2.        Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою                   для капітального ремонту зовнішніх електричних мереж житлових будинків на вул. О. Сорохтея, 16, 16а у м. Івано-Франківську.

1.3.        Фізичній особі для реконструкції творчої майстерні №136                     під житлову квартиру на вул. Гетьмана Мазепи, 165Б у м. Івано-Франківську.

1.4.        Фізичній особі для реконструкції квартири №1 під індивідуальний житловий будинок з надбудовою на вул. О. Кисілевської, 59 у м. Івано-Франківську.

1.5.        Фізичній особі для будівництва автомийки самообслуговування                        на вул. Надрічній, 70 у с. Вовчинець, за умови погодження схеми організації дорожнього руху.

2.        Відмовити у наданні вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва:

2.1.        Приватній фірмі «МІФ» для пристосування нежитлового приміщення               з надбудовою під торгово-офісну будівлю на вул. Гетьмана Мазепи, 4а                              у м. Івано-Франківську.

2.2.        Товариству з обмеженою відповідальністю «Галицька марка»                      для реконструкції торгових павільйонів з надбудовою та реконструкції приміщень громадського призначення на вул. Залізничній, 30 у м. Івано-Франківську.

2.3.        Фізичним особам для реконструкції квартири №3 на вул. Української Дивізії, 6 у м. Івано-Франківську.

2.4.        Фізичній особі для нового будівництва торгово-офісного будинку                 на вул. Євгена Коновальця, навпроти кафе «Під горіхом» у м. Івано-Франківську.

2.5.        Фізичним особам для реконструкції квартири №1 під індивідуальний житловий будинок з добудовою на вул. Вишневій, 3 у м. Івано-Франківську.

2.6.        Фізичній особі для реконструкції квартири №3  під індивідуальний житловий будинок на вул. Військовій, 7 у м. Івано-Франківську.

3.        Зобов’язати замовника:

3.1.        Отримати вихідні дані для проектування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

3.2.        Розробити проектну документацію та затвердити її в установленому порядку.

3.3.        До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених робіт                  в управлінні з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.

3.4.        Укласти з виконавчим комітетом міської ради та фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

4.        Головному архітектору міста Д. Нижнику затвердити наказ та видати містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва.

5.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Кайду.
Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.