НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 25 березня 2019 року
 
 Розпорядження міського голови  "Про створення публічних сторінок у соціальних мережах к..."  № 71-р від 20.02.2018р. 
Документ №71-р від 20.02.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

24.02.2018УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 20.02.2018р.  № 71-р
 


Про створення публічних сторінок у соціальних мережах комунальних підприємств міста


З метою швидкого реагування на поточні проблеми міста, а також для забезпечення публічності про діяльність та повноваження комунальних підприємств відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:


1. Керівникам комунальних підприємств та структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради створити публічні сторінки в соціальних мережах (Фейсбук).

2. Керівникам комунальних підприємств визначити відповідальну особу для забезпечення інформаційного наповнення сторінок актуальною інформацією та вчасним реагуванням на порушені громадою проблеми.

3. Керівникам комунальних підприємств та структурних підрозділів подати список відповідальних осіб з контактною інформацією (телефон,

ел. пошта) у відділ патронатної служби (В. Дротянко) або надіслати поштою: press@mvk.if.ua.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради І. Шевчука.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.